6 ćwiczeń, które pomogą Ci ujędrnić skórę na obwisłych ramionach

Uroda Data publikacji: 14 marca 2017

Oto sześć bardzo prostych ćwiczeń, które pomogą Ci ujędrnić skórę na ramionach. Jeśli stałą się obwisła, zacznij je stosować, a już wkrótce pożegnasz się z problemem.

Ćwiczenie pierwsze

Stan równo i rozłóż ręce na boki. Zacznij zataczać kółka za pomocą rąk. Rób tak przez 20 powtórek. następnie zrób 15 sekund przerwy i puść ręce. Wtedy zacznij ponownie. Ćwiczenie wykonaj 10-15 razy.

Ćwiczenie drugie

Teraz będziemy robić nożyczki. Stań w rozkroku wyprostowana i rozłóż ręce. Teraz sprowadź je przed siebie krzyżując je. Powtórz pozycję „x” 20 razy. Po tym czasie zrób sobie 15 sekund przerwy opuszczając ręce. Ćwiczenie powtórz od 10 do 20 razy.

Ćwiczenie trzecie

Tym razem będziemy zataczać koła ale całymi ramionami. Ćwiczenie powtarzamy również 20 razy, po czym robimy 15 sekund przerwy z opuszczonymi rękami. Ćwiczenie powtórz od 8 do 10 razy.

Ćwiczenie czwarte

Będziemy trochę udawać jakbyśmy wyciskali sztangę. Stań prosto, rozłóż ręce, a następnie sprowadź je do środka wypychając pieści na zewnątrz. Robimy 20 powtórek, po których następuje 15 sekund przerwy. Ćwiczenie powtarzamy od 10 do 15 razy.

Ćwiczenie piąte

Tym razem będziemy naciągać mięśnie ramion odginając ręce za głowę. Wykonaj ćwiczenie tak jak na zdjęciu poniżej. Robimy 20 powtórek, po których następuje 15 sekund przerwy. Ćwiczenie powtarzamy od 10 do 15 razy.

Ćwiczenie szóste

To już ostatnie dziczenie. Będziemy wypychać ręce w górę w przykucnięciu. Zatrzymujemy się w takiej pozycji jakbyśmy zaczęli wstawać z krzesła i odginamy ręce za siebie i do góry. Robimy 20 powtórek, po których następuje 15 sekund przerwy. Ćwiczenie powtarzamy od 5 do 10 razy.

Źródło artykułu: http://www.top10homeremedies.com/how-to/how-to-burn-arm-fat-fast.html

Podobne artykuły