5 świetnych gadżetów, które ułatwią życie każdemu rodzicowi

Gadżety Parenting Data publikacji: 2018-09-10 / Aktualizacja: 2018-09-12

1. Miska 360 stopni!

Genialna miska, której nie da się wywrócić. Świetnie nadaje się do podawania dziecku przekąsek np. podczas jazdy samochodem czy siedzenia na tapczanie. Mamy wtedy pewność, że dziecko nie wywróci miski i jednocześnie nie wyleje zawartości, która mogłaby wybrudzić tapicerkę.

2. Opaska niezgubka na ręce

Daj trochę swobody dziecku i uwolnij swoje ręce, a jednocześnie spraw aby dziecko cały czas było bezpieczne tak jakbyś prowadziła je za rękę. Te opaski wystarczy zapiąć na nadgarstku dziecka i swoim i możesz swobodnie spacerować, a dziecko może oddalić się bezpieczną odległość.

3. Daszek do mycia włosów

Każdy rodzic wie jak bardzo dzieci nie lubią myć głowy. Boją się wody, która wlatuje do oczu i uszu. W tym pomoże Ci ten daszek, który chroni twarz dziecka i uszy podczas mycia głowy :) Do tego jest bardzo tani, a spokój z myciem głowy wart jest każdej ceny :)

4. Smoczko-termometr

Chcesz stale monitorować temperaturę dziecka podczas choroby? Wypróbuj ten świetny gadżet – smoczko-termometr :)

5. Schodek do toalety

Chcesz nauczyć dziecko samodzielnego korzystania z toalety? Problemem będzie z pewnością jej wysokość i trudność w samodzielnym siadaniu. Przez to dziecko jeszcze długo nie korzysta samo z ubikacji choćby mogło. Ten problem rozwiąże taka dostawka :) UWAGA! Na ten gadżet możesz wykorzystać specjalny kod rabatowy dla naszych czytelników – DPPxDZIECI. Kod ważny jest do 11 października 2018.

Podobne artykuły