5 prostych trików, które naprawdę ułatwią Ci życie!

Porady Data publikacji: 18 stycznia 2017

1. Podłącz myszkę do telefonu

Czy wiesz, że do swojego telefonu możesz podłączyć myszkę komputerową i będzie działać? Wystarczy kupić kabel przejściówkę z microUSB na zwykłe USB. Dzięki temu podłączysz myszkę, a jeśli dodatkowo obraz prześlesz na swój telewizor to możesz dzięki temu zyskać zapasową stację roboczą, na której możesz wykonać parę prostych czynności do pracy.

fot. MrGear

2. Podłącz pendrive do telefonu

Na tej samej zasadzie jak myszkę do swojego telefonu możesz podłączyć pendrive. Jest to bardzo przydatne, gdy zabraknie Ci miejsca w telefonie podłącz pendrive i zgraj wszystkie zdjęcia na niego. Zyskasz miejsce, a one będą skopiowane na nośnik, z którego bez problemu możesz je przenieść na komputer.

fot. MrGear

3. Śrubokręt magnetyczny

Jeśli twój śrubokręt nie jest magnetyczny to wystarczy do niego przykleić silny magnes neodymowy. Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej pracować :)

fot. MrGear

4. Czyścik do głębokich wazonów

Wykorzystaj ten sam trik z magnesami aby zrobić czyścić do wazonów i innych naczyń gdzie nie wchodzi Ci ręka. Wystarczy do gąbki włożyć kilka magnesów neodymowych, a następnie przesuwając innymi po zewnętrznej stronie naczynia możesz przesuwać gąbeczką wewnątrz. Wlej trochę wody, płynu do mycia naczyń i do dzieła :)

fot. MrGear

5. Nożyk do skrobania

Wystarczy, że pomiędzy dwa patyki od lodów włożysz i przykleisz klejem na gorąco ostrze z temperówki, a zrobisz prosty nożyk do skrobania np. kleju z szyb.

fot. MrGear

Źródło artykułu: https://www.youtube.com/watch?v=BvuTPiwwobs

Podobne artykuły