5 powodów, dla których warto kupić piekarnik Beko Beyond

Kuchnia Data publikacji: 08 czerwca 2022

Z roku na rok na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych piekarników, które pozwalają uzyskać idealne efekty kulinarne, zachowując przy tym pełen komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Jednym z takich sprzętów jest piekarnik Beko BBIR 1730 BCS z serii Beyond, który spełni oczekiwania każdego amatora pieczenia.

Seria piekarników Beko Beyond

Niedawno na rynku pojawiły się piekarniki z linii Beyond Beko, które wykorzystują rozwiązania występujące od lat w naturalnym środowisku. Są to m.in.: cykl światła słonecznego czy naturalny obieg powietrza. Wzorując się na naturalnych cyklach, marka Beko stworzyła technologie, które nie tylko ułatwiają przyrządzanie posiłków i oszczędzają czas, ale również zapewniają bardzo dobre efekty pieczenia.

Linia Beko Beyond to również nowa stylistyka, dopasowana do aktualnych trendów rynkowych. Producent zupełnie od nowa zaprojektował zarówno komorę pieczenia, jak i zewnętrzną obudowę piekarnika. Zmienił się także uchwyt piekarnika i elektronika, a poza tym w niektórych modelach dodano stalowe dekory.

5 zalet piekarnika Beko BBIR 1730 BCS

Linia Beyond obejmuje zarówno proste, ale funkcjonalne piekarniki, jak i modele bardziej zaawansowane. Jeśli chcemy kupić niezawodny piekarnik za stosunkowo niewielkie pieniądze, model Beko BBIR 1730 BCS z pewnością spełni nasze wymagania. Oferuje komorę pieczenia o pojemności 71 l, 12 funkcji pieczenia i eleganckie oświetlenie wnętrza. Jakie są jeszcze jego zalety?

Technologia Beko AeroPerfect

To nowy system obiegu powietrza, który zapewnia równe i dokładne wypieczenie potrawy z każdej strony. Technologia AeroPerfect naśladuje sposób działania natury, a na nowo zaprojektowany wentylator działa podobnie jak silnik lotniczy. Dodatkowo grzałki nie zostały umieszczone punktowo, tylko rozmieszczone w różnych miejscach. Wszystko to sprawia, że piekarnik Beko Aero Perfect zapewnia idealny rozkład ciepła. Dzięki temu nasze wypieki zawsze będą ładnie zarumienione z każdej strony.

Katalityczne czyszczenie piekarnika

Osoby, które często pieką, czy to słodkości na weekend, przekąski na wieczór, czy po prostu dania obiadowe, z pewnością docenią możliwość czyszczenia katalitycznego. W tylną ścianę piekarnika Beko BBIR 1730BCS wbudowano wkład katalityczny, który przyciąga tłuszcz i drobne zabrudzenia, a następnie pod wpływem wysokiej temperatury spala je na popiół. Piekarnik z katalizą znacznie ułatwia czyszczenie, ponieważ nasza praca ogranicza się jedynie do usunięcia spalonych resztek z komory.

Pieczenie 3D dla idealnych efektów

Piekarnik BBIR1730BCS został wyposażony w 12 funkcji pieczenia. Poza konwencjonalnym grzaniem i termoobiegiem w tym modelu znajdziemy, m.in. grill elektryczny, funkcję Pizza czy utrzymywanie ciepła. Nowością jest natomiast funkcja Pieczenie 3D, która pozwala piec kilka blach równocześnie. To świetna opcja przede wszystkim dla wielbicieli słodkich wypieków, którzy mogą piec kilka blach z ciastkami, muffinami czy rogalikami, wykorzystując różne poziomy pieczenia.

Prowadnice teleskopowe

Wygodne korzystanie z piekarnika zapewnią nam prowadnice teleskopowe. Można je bez problemu wysunąć z rozgrzanej komory pieczenia jednym ruchem ręki. Dzięki temu, że prowadnice zachowują stabilność, nie musimy się martwić, że spadną na podłogę, nawet jeśli znajdują się na nich ciężkie brytfanny lub naczynia żaroodporne.

Miękkie domykanie drzwi

Zwolennicy pieczonych potraw z pewnością docenią też funkcje, które zwiększają komfort użytkowania piekarnika. W tym modelu zastosowano specjalne zawiasy, dzięki którym drzwi zamykają się płynnie i wyjątkowo cicho. Co więcej, potrójna szyba w drzwiach pozostaje chłodna nawet podczas pieczenia potraw w wysokiej temperaturze. Dzięki temu przebywające w kuchni dzieci mogą obserwować, jak wyrasta ciasto, nie narażając się na poparzenie.

Piekarnik Beko Beyond w atrakcyjnej cenie

Beko BBIR 1730BCS to multifunkcyjny piekarnik, który nie tylko zapewni świetne rezultaty pieczenia, ale również ułatwi nam życie i oszczędzi czas. Dzięki swojej uniwersalnej stylistyce z powodzeniem wkomponuje się w każdy wystrój kuchenny. Teraz piekarnik można kupić w cenie niższej o 300 zł – w Max Elektro kosztuje on jedynie 1199 zł. Oferta jednak jest ograniczona czasowo – obowiązuje do 29 czerwca 2022 roku lub do wyczerpania zapasów.

Podobne artykuły