5 gadżetów, które ułatwią Ci codzienne obowiażki

Gadżety Data publikacji: 13 sierpnia 2017

1. Magiczne gąbeczki

Magiczne gąbeczki świetnie nadają się do czyszczenia dosłownie WSZYSTKIEGO! Ostatnio usuwałam nimi malunki moich dzieci z białej ściany oraz ślady, które zostawił na niej fotel. Używać ich można praktycznie do wszystkich powierzchni. Wystarczy ją delikatnie zamoczyć i można przystąpić do sprzątania. Kilka przykładów i sytuacji, w których mogą się sprawdzić:

  1. Malunki na ścianach
  2. Brudne ślady na ścianach
  3. Brudne fugi
  4. Plamy z otarć po plastiku
  5. Czyszczenie szyby prysznicowej
  6. Czyszczenie parapetów
  7. Tłuste plamy na okapie kuchennym
  8. Przypalone garnki
  9. Usuwanie kleju, smarów czy innych kleistych substancji
  10. Oraz wiele innych

Możesz kupić tutaj

2. Sitko do odpływu

Świetnie sprawdza się w kuchni czy pod prysznicem. Dzięki temu, że jest gumowe przywierają do niego np. włosy. Dzięki niemu resztki jedzenia czy inne rzeczy nie wpadają do odpływu, a to sprawia, że ten się nie zatyka. Nie trzeba wtedy tak mocno o niego dbać czy go odtykać :)

Możecie kupić tutaj

3. Zgrzewarka do opakowań

Nie chcesz jeść na raz wszystkich chipsów, albo otworzysz opakowanie i chcesz je dobrze zamknąć by użyć resztę produktu później? Zapomnij o klipsach, ta zgrzewarka Ci je zastąpi. Dzięki niej ponownie możesz zgrzać opakowanie i będzie zamknięte jak nowe :) Mam taką i naprawdę to działa, sama byłam zdziwiona.

Możecie kupić tutaj

4. Uchwyt na worki na szafki kuchenne

Używam go bardzo często podczas przygotowywania posiłków. Zawieszam sobie na nim foliówkę, których mam dużo ze sklepów. Dzięki temu zsuwając z łatwością rzeczy z blatu umieszczam je w worku, a potem wyrzucam. Dzięki temu łatwiej dbać o czystość i porządek w kuchni podczas przygotowywania posiłków.

5.Daszek do mycia głowy dziecku

Każda mama wie jaką przyjemność sprawia dziecku mycie głowy. No może Wy macie więcej szczęścia i Wasze maluchy to lubią. Moje niestety nie i odkryłam dla nich ten gadżet. Z początku trochę się bały i nie wiedziały o co chodzi, ale teraz dają sobie spłukać główkę bez problemu :)

Możecie kupić tutaj

Podobne artykuły