5 darmowych programów do projektowania wnętrz

Wnętrza Data publikacji: 23 stycznia 2017

Jeśli chcesz zaprojektować swoje wnętrze to wcale nie musisz być profesjonalistą. Wystarczy skorzystać z dostępnych na rynku darmowych aplikacji aby urzeczywistnić swoje plany i jednocześnie przekonać się czy będą dobrze wyglądać.

Darmowe aplikacje do projektowania wnętrz

Na rynku jest wiele rozwiązań. Każde z nich jest na swój sposób dobre i ma coś czego nie ma konkurencja. Różnią się też pod względem łatwości obsługi czy bazy dodatków. Zobaczcie pięć, które dla was wybraliśmy.

pCon.planner

Bardzo profesjonalny i rozbudowany program. Możemy stworzyć plan pomieszczenia, rozmieścić meble, wyposażenie i dodatki. Możemy też ustalić wykończenie ścian czy podług oraz sufitu. Dzięki temu możemy od zera zaprojektować całe mieszkanie. Jest przy tym intuicyjny w użytkowaniu i chyba od niego warto zacząć.

Pobierz za darmo 

Power NET+

To Polski produkt przy tym bardzo profesjonalny stworzony przez firmę, która zajmuje się tym zawodowo. Dzięki niemu zaprojektujemy praktycznie każde pomieszczenie od kuchni po pokój dziecka. Program posiada bogatą bazę wyposażenia wnętrz i można również określić jak będą wyglądały ściany czy podłogi. Nasz projekt możemy zobaczyć na żywo w wizualizacji 3D.

Pobierz za darmo 

Roomeon 3D-Planer

To dosyć prosty program, który daje możliwość aranżacji każdego pomieszczenia. Możemy wyrysować nasz pokój, a następnie dobrać podłogi, meble, oświetlenie i akcesoria. Program też ma duża bazę szablonów, ale niestety nie ma polskiej wersji językowej.

Pobierz za darmo

BoConcept Furnish Pro

Program został stworzony przez dużego producenta mebli firmę BoConcept. Jeśli zamierzacie kupić od niej meble to może to być dla Ciebie dobre rozwiązanie bo zawiera ofertę tego producenta.

Pobierz za darmo 

Master-Design Art-Shop X-lite

Program bardzo dobrze odwzorowuje przestrzeń w realistyczny sposób. Możemy nawet projektować własne meble czy wyposażenie używając Gimpa czy Blendera. Dzięki temu możemy wykorzystać piekarnik, który np. znajdziemy w sklepie Internetowym. Program też sam w sobie posiada sporą bazę mebli, sprzętu AGD czy innych dodatków.

Pobierz za darmo

Podobne artykuły