3 sposoby na naturalne zagęszczenie brwi

Uroda Data publikacji: 11 sierpnia 2017

Chcesz w naturalny sposób sprawić by Twoje brwi były gęstsze? Wykorzystaj te trzy proste domowe kuracje. Oczywiście na efekty trzeba chwilę zaczekać, ale będą satysfakcjonujące.

1. Olejek rycynowy

Ten sposób już pewnie poznałyście bo jest on dosyć popularny. Olejek rycynowy zawiera witaminę E i kwasy tłuszczowe, dzięki którym brwi rosną szybciej i stają się mocne i gęste. Sposób ten naprawdę działa, ale wymaga cierpliwości. Nanosimy niewielkie ilości olejku wieczorem na brwi i pozostawiamy do wchłonięcia.

Olejek rycynowy to jednak nie jedyny domowy sposób, który możesz wykorzystać :) Przeczytaj dalej aby poznać kolejne dwa sposoby na naturalne zagęszczenie brwi.

2. Olej kokosowy

Olej kokosowy możesz mieć już w swojej kuchni. Najlepiej jednak aby był to naturalne olej kokosowy, nie rafinowany. Olej kokosowy również zawiera kwasy tłuszczowe, witaminę E oraz minerały, które wzmacniają cebulki włosów i stymulują ich wzrost. Odrobinę oleju podgrzej w dłoni i nałóż na brwi wieczorem, a następnie pozostaw do wchłonięcia. Zabieg powtarzaj co wieczór.

3. Żel aloesowy

Żel aloesowy jest bogatym źródłem substancji nawilżających i przeciwutleniaczy. Jest bardzo pomocny w dbaniu o nasze brwi i pomaga je zagęścić poprawiając ich ogólną kondycję. Wcieramy go co wieczór w niewielkiej ilosci w nasze brwi i nie spłukujemy.

Podobne artykuły