2 pomysły, które zrealizujesz w internetowym sklepie z książkami

Lifestyle Data publikacji: 17 czerwca 2021

Książki. Nawet zatwardziali sceptycy mają choć jeden egzemplarz w swoim domu. A co z tymi którzy lubią, a nawet więcej bez czytania nie mogą żyć? W obecnych czasach wyjście do biblioteki nie było najłatwiejszym sposobem na zdobycie wymarzonej lektury. A czasami po prostu lubimy i chcemy mieć swój egzemplarz. Dla nieustannych poszukiwaczy nie tylko nowości, ale i „perełek”, które chcieliby mieć na własnej półce, jak i dla tych którzy toną już pod namiarem mamy 2 ciekawe propozycje.

Sklep internetowy z książkami

https://skupszop.pl/ to sklep z książkami używanymi i również nowymi. Miejsce gdzie nie tylko wyszukasz nowości wydawnicze, dostępne prawie wszędzie, ale też znajdziesz książki używane. Te drugie często rzadziej dostępne, obejmujące nakłady, których nie sposób nigdzie dostać. Wydawnictwa obejmujące również i bajki dla dzieci dostosowywane do wieku naszych pociech. A dla starszych podręczniki szkolne oraz akademickie. Ta wyróżniona grupa zwykle spędza sen z powiek niemożliwością odnalezienia danej pozycji w książkach nowych, bibliotekach akademickich. Często wydania poprzednie zawierają informacje niedostępne już w kolejnych egzemplarzach. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Od biznesu po powieść.

Internetowa sprzedaż książek

Dla osób, które chciałyby sprzedaż coś ze swojej domowej biblioteczki idealną opcją okaże się być sprzedaż internetowa książek. Wystarczy kilka „kliknięć” i kolejnego dnia mamy pieniądze na koncie. Sprzedaż odbywa się w bardzo prosty sposób. Na początku należy wpisać na stronie sprzedażowej https://skupszop.pl/ numer ISBN książki (zwykle z tyłu na okładce). Warto dodać, że książki powinny być wydane po roku 2005. Nie dotyczy to podręczników szkolnych i akademickich. Jeśli dodamy kolejno następne pozycje i uzbieramy kwotę powyżej 40zł możemy liczyć na bezpłatny odbiór książek przez kuriera. Po zaakceptowaniu, otrzymujemy pieniądze na swoje konto. Nie musimy go nawet sprawdzać – otrzymamy SMSowe powiadomienie. 

Mimo wszechobecnej nowoczesnej technologii i niezbyt korzystnych prognoz dla rynku wydawniczego, osoby lubujące się w tradycyjnym czytelnictwie nie muszą jeszcze się tak bardzo martwić. Książki jeszcze nie zostały całkowicie strącone do lamusa, niektóre pozycje przeżywają nadal swój prawdziwy renesans. Nie bez przyczyny wpływ na to miała również i Literacka Nagroda Nobla Olgi Tokarczuk. Jeśli szukamy nowych pomysłów to internetowy sklep z książkami powinien stać się pierwszym miejscem naszych odwiedzin. Wirtualnie sprzedaż możemy również zalegające nam pozycje, co skutecznie udostępni miejsce na półce dla naszych nowości.

Podobne artykuły