Ekologiczne słomki do picia – postaw na naturalne materiały

Gadżety Data publikacji: 2021-08-26

Słomki do picia to głośny ostatnio temat, wywołujący wiele kontrowersji i dyskusji. Przyczynia się do tego coraz większa świadomość ekologiczna konsumentów. Coraz więcej lokali gastronomicznych decyduje się rezygnować z tradycyjnych plastikowych rurek. Zastępują je produkty wykonane zazwyczaj z papieru. Wielu użytkowników jest zachwyconych takim rozwiązaniem, ale są też przeciwnicy. Narzekają na słabą jakość naturalnych słomek do picia i nie podobają im się zmiany. Czy istnieje w takim wypadku kompromis? Czy produkty ekologiczne mogą dorównywać jakością i funkcjonalnością słomkom z tworzyw sztucznych? Jesteśmy przekonani, że tak! Potwierdzają to słomki naturalne w naszej ofercie. Zapraszamy – wypróbuj je sam!

Naturalne słomki do napojów – ekologiczne i wytrzymałe

Słomki naturalne do picia z oferty sklepu SlowPack to wyroby pełni biodegradowalne i kompostowalne, ale również zero waste.  Używając takich produktów, ograniczasz produkcję odpadów praktycznie do zera. Na naszej stronie oferujemy słomki wykonane z takich materiałów jak makaron, bambus, słoma, czy trzcina. Są to materiały w pełni naturalne, dzięki czemu spożywanie napojów jest całkowicie bezpieczne. Żadne szkodliwe substancje nie dostaną się do cieczy, a po użyciu ulegną pełnemu rozkładowi.

Słomki z bambusa – wyroby przyjazne środowisku

Bambus jako zamiennik plastiku? Jak najbardziej. Ta jedna z najszybciej rosnących roślin na ziemi, posiada doskonałe właściwości pozwalające na wytwarzanie z niej niezwykle trwałych słomek do picia. Wykonane z najlepszej jakości materiału pochodzącego z ekologicznych upraw prezentują się bardzo elegancko i zachwycają funkcjonalnością. Przystosowane są do spożywania zarówno zimnych jak i ciepłych napojów. Są bardzo trwałe, dlatego nie musisz obawiać się, że zamokną podczas picia. Słomki z bambusa wielokrotnego użytku mogą być myte w zmywarce, a i tak zachowają swoje właściwości! Niezwykła uniwersalność tego produktu sprawia, że prezentować się będzie doskonale w każdym rodzaju szkła lub kubka. Idealnie dobrane rozmiary gwarantują wygodę picia napojów, kawy, drinków czy shaków. I co oczywiście bardzo ważne są w pełni bezpieczne dla środowiska.

Poznaj pełną ofertę sklepu SlowPack

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię, że ekologiczne produkty niczym nie odstępują tym plastikowym pod względem trwałości i funkcjonalności. Ale dlaczego masz nam wierzyć na słowo. Sprawdź pełną ofertę naszych ekologicznych produktów do użytku domowego i gastronomii. Sam przekonasz się jakie dary daje nam natura – wystarczy, że je wykorzystamy. Dajemy Ci możliwość zakupu ekologicznych opakowań na wynos, naczyń, kubków, sztućców czy kubków. Wszystko to wykonane z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Zapraszamy wszystkich właścicieli gastronomi do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy korzystne ceny i możliwość zakupu hurtem. Wyposaż swój lokal w ekologiczne jednorazowe opakowania na jedzenie oraz inne artykuły jednorazowe używane w gastronomii. Pokaż swoim klientom, że zależy Ci na naszej planecie. Postaw na naturalny wybór – SlowPack.

Podobne artykuły