10 fajnych gadżetów z Chin do 20 zł, które warto mieć w domu!

Gadżety Data publikacji: 28 grudnia 2018

1. Ładowarka i lampka nocna z czujnikiem – 12 zł

Świetny gadżet wszędzie gdzie potrzebujesz dodatkowego światła i masz np. jedno gniazdko. Jest to ładowarka, która pozwala jednocześnie podłączyć dwa urządzenia, a do tego lampka nocna LED wraz z czujnikiem światła.

Zobacz w sklepie

2. Etui wodoszczelne na pilot – 4 zł

Fajny gadżet, dzięki któremu nie musicie się już więcej martwić o pilot. W tym roku podczas świąt wylała nam się herbata i pilot ucierpiał, gdybyśmy mieli ten gadżet problemu by nie było. Wkładamy pilot do folii, a następnie podgrzewamy suszarką.

Zobacz w sklepie

3. Żarówka LED z detektorem ruchu – 15 zł

Chciałabyś aby w niektórych miejscach światło włączało się automatycznie gdy wyczuje ruch, ale nie chcesz robić przeróbek? Wystarczy, że wkręcisz odpowiednią żarówkę np. na klatce schodowej i światło będzie włączać się automatycznie gdy na nią wejdziesz :)

Zobacz w sklepie

4. Rękawice do sprzątania sierści – 11 zł

Jeśli masz kota lub psa to taka rękawica do sprzątania sierści z dywanu czy mebli tapicerowanych obowiązkowo powinna trafić pod Twoje strzechy :) Bardzo fajny gadżet, dzięki któremu szybko posprzątasz dom z sierści.

Zobacz w sklepie

5. Sylikonowy lejek do uzupełniania butelek – 8 zł

Mały gadżet, który jednak okaże się nie raz przydatny. Do tego jest składany więc zajmuje jeszcze mniej miejsca. Jeśli zdarza Ci się często coś przelewać do butelek to na pewno go docenisz.

Zobacz w sklepie

6. Uchwyt na telefon – 5 zł

Często gdy gotuję coś w kuchni oglądam na telefonie jakiś serial lub ulubione kanały na YouTube. Zawsze wtedy muszę oprzeć telefon o cukierniczkę czy coś innego aby się nie przewrócił. Jest na to jednak sposób i to za niecałe 5 zł :)

Zobacz w sklepie

7. Automatyczne mieszadło – 20 zł

Nie musisz już pamiętać o przemieszaniu zupy. Wykorzystaj podczas gotowania automatyczne mieszadło, które wystarczy włożyć do garnka, włączyć i samo będzie mieszało zupę :)

Zobacz w sklepie

8. Sylikonowa pokrywka – 12 zł

Dzięki niej szczelnie zakryjesz każdą potrawę niezależnie od tego w jakim naczyniu się znajduje :) Zachowaj świeżość swoich potraw!

Zobacz w sklepie

9. Łyżka z sitkiem – 6 zł

Idealna łyżka do wyjmowania potraw z oleju czy wody. Dzięki niej bez trudu odsączysz potrawy z nadmiaru tłuszczu :)

Zobacz w sklepie

10. Aplikatory wody dla kwiatów – 15 zł

Jeśli wyjeżdżasz gdzieś i nie masz komu zostawić kwiatów to zaopatrz się w takie aplikatory, mam identyczne. Jedną stronę wkłada się w ziemię, a wężyk do butelki z wodą. Ziemia sama teraz będzie pobierać wodę, a kwiat może zostać bez naszej opieki.

Zobacz w sklepie

Podobne artykuły