Jak zwiększyć liczbę pieniędzy w Euro Truck Simulator 2 – ETS2 Money Hack

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 17 stycznia 2018 / Aktualizacja: 2022-03-28

Chcesz zwiększyć liczbę pieniędzy w Euro Truck Simulator 2 oraz TruckersMP? Nic trudnego, możesz dodać więcej gotówki w ETS2 bez żadnych cheatów. Wystarczy jeden prosty trik aby to zrobić. Zobacz jak powiększyć stan konta w Euro Truck Simulator 2.

Przypominam, że sposób ten nie wymaga żadnych programów typu Cheat Engine. Jest to bezpieczny sposób, który polega jedynie na zmianach w plikach konfiguracyjnych gry. Dzięki temu możemy dosłownie w chwilę zwiększyć ilość pieniędzy w grze Euro Truck Simulator 2 i ułatwić sobie rozgrywkę. Przydaje się to zwłaszcza w trybie TruckersMP czyli Multiplayer. Tam zlecenia są mało opłacane i nie ma ich dużo więc dorobienie się zajmuje dużo czasu. Dzięki temu trikowi skrócimy tą drogę i będzie stać nas na naprawy wywołane często z winy innych kierowców, którzy celowo próbują nam zaszkodzić.

Jak zwiększyć liczbę pieniędzy w Euro Truck Simulator 2

Zacznijmy od jednej opcji, najpierw włącz grę i upewnij się, że jednostka walutowa w grze to Euro. Jeśli masz w innej walucie to wejdź w Ustawienia, a następnie Rozrywkę i zmień walutę na EUR.

Druga rzecz, którą musimy zrobić to zmiana formatu zapisu savów przez grę. Aby to zrobić wchodzimy do Mój komputerDokumentyEuro Truck Simulator 2 i otwieramy w Notepad++ plik config.cfg.

Znajdujemy uset g_save_format  (107 linijka pliku) i zmieniamy wartość z 0 na 2. Teraz jeszcze raz włączamy grę, przejeżdżamy kawałek i zapisujemy ją aby zapisała się w nowym formacie. Teraz możemy przejść do dalszych czynności.

Aby zwiększyć ilość pieniędzy w ETS2 musimy przejść do folderu gry w Dokumentach. Klikamy więc Mój komputer Dokumenty, otwieramy folder Euro Truck Simulator 2.  Następnie przechodzimy do folderu profiles, wchodzimy na swój profil i otwieramy folder save. Przechodzimy do folderu autosave i to już jest koniec naszej ścieżki. Zobaczymy tam dwa pliki

  1. game.sii
  2. info.sii

Pliki te są zaszyfrowane i po otworzeniu ich w Notepad++ zobaczymy jedynie krzaczki. Przez to nie możemy dokonać w nich zmian.

Będziemy musieli dokonać zmian w pliku game.sii więc najpierw musimy go rozszyfrować.

Jak rozszyfrować pliki .sii

Aby rozszyfrować pliki .sii musimy pobrać prosty programik SII_Decrypt. Możecie go pobrać tutaj. Został przeze mnie przeskanowany przez Malwarebytes oraz Eset. Żaden z programów nie wskazał szkodliwego oprogramowania.

Rozpakuj archiwum, a program umieść w folderze autosave. Teraz przeciągnij na niego plik game.sii. Otworzy się i zamknie okienko. Teraz już wystarczy ponownie otworzyć plik game.sii w Notepad++ i zobaczymy, że nie jest już zaszyfrownay.

Jak dodać więcej pieniędzy

Otwieramy już rozszyfrownay plik game.sii i znajdujemy 4212 linijkę kodu. A dokładnie chodzi nam o frazę money_account: – to w niej trzymana jest wartość pieniędzy jaką obecnie mamy. U mnie jest to teraz 3 088 171 euro dlatego, że już wcześniej zwiększana była ilość gotówki.

Teraz zwiększę stan na koncie o sto tysięcy euro. Wystarczy zmienić ciąg liczb w money_account: pamiętając, że suma wyrażona jest w euro. Wychodzimy z gry, wprowadzamy zmianę i zapisujemy plik. Możemy go już zamknąć i wrócić do gry. Pamiętajcie, że po zapisaniu stanu gry plik trzeba ponownie rozkodować więc nie wyrzucajcie SII_Decrypt bo przyda się za każdym razem.

Gotowe. W ten oto prosty sposób zwiększyliśmy ilość pieniędzy w Euro Truck Simulator 2. Ta sama ilość pieniędzy pojawi się na naszym profilu również podczas grania w TruckersMP. Życzę miłej zabawy! :)

Podobne artykuły