Z zewnątrz to zwykły kontener, ale zobacz jak wygląda w środku!

Wnętrza Data publikacji: 03 kwietnia 2017

Wpadli na ciekawy pomysł. Marzyli o swoim własnym mieszkaniu, ale nie było je na nie stać. Wtedy wymyślili rozwiązanie, które było w zasięgu ich portfeli.

Kontener z zewnątrz nie wygląda zbyt okazale. W sumie to zwykły kontener, który ma drzwi i okno, a przed nim stoją dwa kwiaty i stół ogrodowy. Poczekajcie jednak gdy zobaczycie jak wygląda w środku. Zacznijmy od kuchni.

Znalazło się tu wszystko czego potrzebujecie w kuchni. Są szafki, lodówka zlew i kuchenka. Znalazło się nawet miejsce na wypoczynek i telewizor.

Kuchnia połączona jest z salonem.

Za ścianką działową znajduje się duże łóżko, a w sypialni jest nawet klimatyzator. Ściany wyłożone są panelami dekoracyjnymi, a na podłodze znajduje się wykładzina.

Oczywiście nie może zabraknąć łazienki. Oczywiście wanna tutaj się nie zmieściła, ale jest prysznic, toaleta i pralka z suszarką.

To już całe mieszkanie, czyli wszystko czego potrzebujemy za bardzo małą cenę. Całe mieszkanie możecie zobaczyć na wideo poniżej, jak Wam się podoba taki pomysł? Może to być świetne rozwiązanie na domek letniskowy lub działkowy.

Podobne artykuły