Postanowili zamieszkać w garażu, ale gdy go zobaczycie chętnie byście się tam też przeprowadzili

Wnętrza Data publikacji: 19 kwietnia 2017

Niestety nie było ich stać na wymarzony dom. Postanowili więc tymczasowo ulokować się w garażu co było dla nich najtańszym finansowo rozwiązaniem.

Nie chcieli jednak mieszkać w spartańskich warunkach bo nie o to chodzi by oszczędzać na dom, a jednocześnie mieszkać jak bezdomny. Dlatego postanowili garaż urządzić i sprawić aby wyglądał jak prawdziwe mieszkanie. Trzeba przyznać, że doskonale się im to udało.

Na pierwszy rzut oka nie wygląda on może zbyt okazale. Ot zwykły garaż na wsi. Jednak cała przygoda zaczyna się dopiero gdy wejdziemy do środka. Wita nas tam salon połączony z kuchnią.

Kuchnia wygląda całkiem ciekawie i jest tam wszystko czego potrzebujemy.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zlew, który jest również kuchenką i piekarnikiem. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca.

Dzieli on powierzchnię razem z salonem. Na górę prowadzą schody, z których salon wygląda tak jak na zdjęciu poniżej.

Na górze natomiast znajduje się niewielka sypialnia, którą w większości wypełnia łóżko o mała garderoba.

Nie mogło oczywiście zabraknąć łazienki. Jak się domyślacie nie jest spora, ale jest w niej wszystko czego potrzebujemy. Toaleta, zlew oraz wanna z prysznicem.

Przez okno widać natomiast, że przed garażem znajduje się mały taras z krzesłami i stolikiem gdzie można wypić kawę na świeżym powietrzu.

Jak Wam się podoba taki pomysł? Trzeba przyznać, że całkiem ładnie im to wyszło i może to być dobrą alternatywą. Całe mieszkanko możecie obejrzeć na filmiku poniżej.

Podobne artykuły