W Biedronce kupicie test na przeciwciała COVID-19

Zdrowie Data publikacji: 12 marca 2021

Jak podaje Business Insider Polska w Biedronce od 15 marca pojawią się certyfikowane testy na przeciwciała SARS-CoV-2. Jest to produkt laboratorium z Szwajcarki „PRIMA Lab”. Test posiada dokładność 98,3%. Test nosi nazwę PRIMACOVID.

O czym dowiemy się po zrobieniu testu?

Po wykonaniu tego domowego testu nie dowiemy się, czy jesteśmy właśnie chorzy. Test wykrywa przeciwciała. Może więc powiedzieć nam o tym, czy przeszliśmy już chorobę w przeszłości.

Badanie trwa ok. 10 minut. Do jego wykonania potrzebna jest mała próbka krwi. Produkt jest certyfikowany i zgodny z normami ISO oraz jest to certyfikowany wybór medyczny posiadający certyfikat CE.

Ile będzie kosztował test?

Testy mają kosztować 49,99 zł za sztukę. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie trzy testy.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły