Sprawdź jak zaoszczędzić na markowych perfumach i kosmetykach

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2020-02-05

Markowe perfumy i kosmetyki cechują się wysoką jakością. Wysoki wydatek zwraca się często w trakcie ich użytkowania. Perfumy dłużej pachną i nie musimy używać ich tak długo, a kosmetyki np. podkłady kryją lepiej i dzięki temu też starczają nam na dłużej. Co oczywiście nie znaczy, że nie możemy zaoszczędzić na nich dodatkowo. Dzisiaj zdradzimy Wam kilka trików, które warto znać.

Jak przedłużyć trwałość perfum

Perfumy aplikujemy na określone części ciała. Dzięki temu ich zapach jest lepiej odczuwalny i nie musimy wtedy pryskać ich więcej niż to konieczne. Pryskamy wewnętrzną część nadgarstka i rozcieramy o drugi. Następnie spryskujemy szyję z dwóch stron w okolicach uszu. Następnie jeden raz aplikujemy je na dekolt. Ostatnią dawkę aplikujemy na karku, dzięki temu odwracając się i odchodząc będziemy zostawiać po sobie przyjemny zapach co na pewno zrobi na wszystkich wrażenie.

Perfumy aplikujemy na gołe ciało. Nie chcemy aby zapach szybko wyparował z naszego ubrania, na skórze utrzyma się dłużej.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Sama aplikacja jest bardzo ważna, ale warto też wiedzieć o tym, że zapach perfum utrzymuje się dłużej na skórze nawilżonej, a nie na suchej. Dlatego powinnyśmy dbać o skórę, a w ten sposób zaoszczędzimy na perfumach. Nie będziemy musiały psikać się dodatkowo w ciągu dnia, zwłaszcza gdy kupimy dobrej jakości markowe perfumy.

Jednym z trików, które możemy wykorzystać, a wpływa on na trwałość perfum naniesionych na skórę jest posmarowanie jej zwykłą wazeliną kosmetyczną. Najpierw cienką warstwę nałóż na skórę, a dopiero potem spryskaj skórę perfumami.

Jak przedłużyć trwałość kosmetyków

Zaoszczędzić możemy też na kosmetyków dbając o nie w odpowiedni sposób. Zawsze pamiętaj o tym, aby dobrze zamykać opakowania, w których są zamknięte.

Niektóre z kosmetyków np. lakiery do paznokci można trzymać w lodówce. Niska temperatura sprawia, że dłużej są gotowe do użycia i nie gęstnieją.

Inne kosmetyki staraj się trzymać z daleka od źródeł słońca i wilgoci. Pewnie większość z Was trzyma je w łazience – to błąd. Znajdź dla nich suche i ciemne miejsce, jeśli masz gdzie postawić toaletkę to będzie ona idealna.

Kupuj taniej dzięki kodom rabatowym

To już ostatni z pomysłów, który pozwoli zaoszczędzić Ci na markowych kosmetykach i perfumach już przy następnych zakupach. Notino to znany sklep z markowymi produktami dla kobiet i mężczyzn. Aktualny kod rabatowy Notino znajdziecie bez problemu na stronie kuplio.pl.

Podobne artykuły