5 marca 2019

HIT Z APTEKI za grosze, który pomoże Ci usunąć zmarszczki!

Jak usunąć zmarszczki, a przy okazji nie wydać wszystkich oszczędności? Zapomnij o drogich kremach, a wypróbuj ten hit z apteki na zmarszczki, który kupisz za grosze. Dzięki temu Twoja skóra będzie piękniejsza, zmarszczki staną się mniej widoczne, a stosując go odpowiednio wcześniej pomożesz dłużej skórze zachować młody wygląd.

Sposób na zmarszczki

To czego potrzebujemy to witamina C w płynie. W aptece możemy kupić ją w wielu formach. Ja mam akurat Juvit bo podaję ją dzieciom. Są to kropelki doustne do stosowania na co dzień w celu uzupełniania witaminy C. Nasz organizm nie potrafi jej magazynować, dlatego potrzebuje jej codziennego podawania. Można to robić w naturalny sposób jedząc choćby dużo papryki, która posiada spore ilości witaminy C. Można ją również suplementować. Jedna kropla zawiera 100 mg witaminy C. Według norm człowiek przeciętnie powinien dostarczać przynajmniej 500 mg witaminy C.

Jak stosować witaminę C w płynie na zmarszczki?

Najlepszym rozwiązaniem jest nałożenie witaminy C na noc. Witamina C działa jak przeciwutleniacz, hamuje działanie wolnych rodników, a w konsekwencji opóźnia proces starzenia skóry. Na lekko wilgotną skórę nakładamy kilka kropli witaminy C i rozsmarowujemy miejscowo. Gdy wyschnie możemy jeszcze nałożyć jakiś krem na noc. Nie tylko zmniejszy widoczność zmarszczek, prawi elastyczność skóry i usunie nieestetyczne przebarwienia.

Kremy z witaminą C na zmarszczki kosztują nawet kilkadziesiąt złotych. Tutaj za mniej niż 10 zł masz całą buteleczkę czystej witaminy C, którą możesz stosować na skórę. Przeczytaj opinie kobiet w Internecie, wiele z nich poświadczy, że cera jest rewelacyjna bez wydania fortuny. Nie należy tylko robić tego w dzień gdy zamierzamy wyjść na słońce, ani po peelingu.

Zacznij stosować tę metodę regularnie każdego wieczoru. Już po tygodniu zobaczysz pierwsze efekty. Twoja cera będzie wyglądać coraz lepiej. Znikną przesuszenia i ciemniejsze plamy. Skóra zacznie stawać się elastyczniejsza, a zmarszczki coraz mniej wyraźne. Skóra stanie się wyraźnie gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Jedna z Pań dodała witaminy C do balsamu do ciała i w ten sposób pozbyła się popękanych naczynek na nogach.