Sklep Akre poszerza asortyment o nowe warianty najpopularniejszych listew MDF Base 3

Wnętrza Data publikacji: 21 czerwca 2024
akre-sklep-z-listwami

Właściciel marki Akre zapowiedział uzupełnianie oferty listew MDF Base 3 o nowe produkty, które będą stanowić odpowiedź dla klientów aktywnie interesujących się i wybierających tę linię do urządzania wnętrz.

Listwy MDF Base 3 od Akre – nowe propozycje kolorystyczne

Seria listew Base 3 zdobyła uznanie klientów nie tylko dzięki funkcjonalności, ale również dzięki estetyce. Ta wszechstronność, a zarazem uniwersalność, pozwalają na dopasowanie ich do najważniejszych elementów pomieszczenia: podłoga, ściany i wyposażenie.

Zauważyliśmy stale rosnącą popularność serii Base 3 i stale powiększamy ją o nowe warianty m.in. kolorystyczne. Daje to naszym klientom dużą swobodę i wiele opcji do wyboru. Zależy nam na tym, aby można było nasze listwy dobrać bez problemu do koloru paneli i cieszyć się wysoką jakością metriału MDF. – opowiada nam Szymon Kowalski, właściciel marki Akre

Dlaczego klienci wybierają linię listew MDF Base 3?

Przede wszystkim dlatego, że MDF jest materiałem zdecydowanie bardziej estetycznym i ekologicznym, ponieważ jest drewnopochodny. To gwarantuje nam również dużą trwałość i wytrzymałość. – dodaje właściciel

Marka Akre jest skoncentrowana na docieraniu do klientów szukających wysokiej jakości listew przypodłogowych, wykończeniowych i maskownic. Oferowane listwy MDF lakierowane są wytwarzane pod indywidualne zamówienie klienta. Listwy MDF oklejane i PCV wysyłane są bardzo szybko, ponieważ od 1 do 3 dni roboczych. Jeśli pojawiają się niejasności i pytania – na stronie sklepu dostępne są dane kontaktowe do doradców.

Z oficjalnych źródeł wiemy, że najbliższych miesiącach można się spodziewać nowych opcji do wyboru. Zachęcamy zainteresowanych do odwiedzenia sklepu https://akre.pl/

akre-listwy-mdf-base-3

Co jeszcze wiemy o najnowszych modelach?

Charakteryzują się zaokrągloną górną krawędzią, która sprawia, że pojawi się delikatne przejście pomiędzy ścianą, a zamontowaną listwą. Największą przewagą jest okleina – tworzy gładką powłokę, a dodatkowo sięga pod listwę. To sprawia, że produkty są zdecydowanie bardziej wytrzymałe i posłużą długie lata.

Sklep Are stawia na poszerzanie asortymentu o nowe wersje kolorystyczne, więc imitacja betonu, grafit, odmiany dębu to nie wszystko, co będzie można kupić. Seria Base 3 powiększa się również o nowe typy produktów, czyli opaski drzwiowe i osłony kątowe.

Oferowanych jest wiele rozmiarów od 60x15mm aż do 120x15mm, a sprzedanych zostało już ponad kilkanaście tysięcy metrów, a to wyłącznie jedna linia listew MDF. Sklep rozwija się dynamicznie i stale wprowadza nowe rozwiązania odpowiadając na potrzeby stałych oraz nowych klientów.

Materiał zewnętrzny

Podobne artykuły