Samsung 55 cali – model idealny do każdego wnętrza

Wnętrza Data publikacji: 18 stycznia 2019

Samsung 55 cali – model idealny do każdego wnętrza

Wśród wielu rodzajów dostępnych telewizorów łatwo się pogubić. Sprzedawca naturalnie może przestawić wszystkie funkcje upragnionego modelu, a nawet przekona do jego zakupu. Jednakże czy pomoże Ci wybrać wymarzony telewizor? Na pewno będzie próbował zarobić, a Ty masz szansę skończyć z gigantycznym ekranem, który w żaden sposób nie będzie pasował do Twojego wnętrza. Zatem co wybrać?

Era małych telewizorów dawno się skończyła. Wiesz dobrze, że jeżeli chcesz coś obejrzeć na niewielkim ekranie, to w zupełności wystarczy Ci komórka czy laptop. Telewizor ma Ci dawać większy komfort oglądania ulubionych filmów czy grania w gry. Oczywiście możesz być z pokolenia, które wiadomości woli oglądać na tradycyjnym kanale, zamiast przeczytać je w Internecie. Bez względu na to, do czego potrzebny Ci jest telewizor, zasługujesz na pełnię komfortu, którą może Ci dać Samsung 55 cali!

Samsung 55 cali – czy taki rozmiar wystarczy?

Producenci zdają sobie sprawę z tego, że nie każdy może sobie pozwolić na giganta w postaci 75-calowego ekranu, który zajmie większość powierzchni domu. Jednakże są świadomi, że klient nie zdecyduje się na coś maleńkiego i niepozornie wyglądającego. Konsument chce więcej – chce dużo. Mały ekran ma na telefonie. Klient chce odmiany – dlatego decyduje się na telewizor. Na sklepowych półkach najczęściej spotykanym rozmiarem jest 55 cali. To wprost perfekcyjna wielkość!

Kiedyś standardem były modele wielkości 45 cali. Czy dodatkowe 10 cali robi różnicę? Gdy popatrzysz, jak wygląda to na kartce papieru, prawdopodobnie ta odległość Tobą nie wstrząśnie. Jednakże, gdy przerzucisz się na większy rozmiar, to będziesz się czuł, jakbyś przeniósł się w przyszłość! Wypróbuj telewizor Samsung 55 cali, a zobaczysz prawdziwą różnicę.

Jak i gdzie ustawić telewizor w pomieszczeniu?

Przy wyborze telewizora ważny jest rozmiar pomieszczenia, w którym umieścisz kupiony sprzęt. Bardzo duża ilość modeli ma obecnie rozdzielczość 4K i żeby zachwycić się różnego rodzaju detalami, nie można siedzieć zbyt daleko od ekranu. Odpowiednią odległością dla takiego sprzętu jak na przykład Samsung 55 jest 1,1-2,3 metra. Zatem, jak można wywnioskować z podanych wartości, nie potrzebujesz dużego pomieszczenia do tego, aby w pełni cieszyć się najwyższej jakości ekranem.

Kolejną ważną zaletą, jaką posiadają telewizory takie jak Samsung 55 cali, jest ich waga. Wynosi ona jedynie około 20 kg! Jak na dobrej jakości sprzęt z wieloma „bajerami” to stosunkowo niedużo. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł powiesić go na ścianie, za pomocą specjalnych haków, i cieszyć się najlepszą jakością obrazu w odpowiednim rozmiarze.

Podobne artykuły