Jak rozmawiać z kobietą by zdobyć jej zainteresowanie

DomPelenPomyslow.pl Jak rozmawiać z kobietą by zdobyć jej zainteresowanie

Każdy mężczyzna chciałby móc swobodnie rozmawiać z kobietą, flirtować tak by zdobyć jej zainteresowanie. Czy jest jakaś skuteczna recepta na zainteresowanie sobą kobiety? Jako kobieta postaram się Wam pomóc drodzy panowie :)

Jak rozmawiać kobietą by zdobyć jej zainteresowanie?

Nikt nie jest od razu flirciarzem, tego trzeba się nauczyć. Niektórym jest łatwiej bo mają przebojową osobowość i są śmiali. Innym przychodzi to dużo ciężej bo peszą się w obecności kobiety i nigdy przez stres nie mogą znaleźć odpowiednich słów. Dlatego bardzo ważny jest stosunek do tej rozmowy.

DomPelenPomyslow.pl Jak rozmawiać z kobietą by zdobyć jej zainteresowanie

Wrzuć na luz i bądź sobą

Sztuczność jest bardzo łatwo rozpoznać, dlatego nie staraj się być kimś innym. Odpręż się, wrzuć na luz i po prostu bądź sobą. Potraktuj to jak zwykłą rozmowę. Jeśli zaczniesz się stresować szybko stracisz pewność siebie, nie będziesz mógł znaleźć odpowiednich słów i partnerka rozmowy też straci tobą zainteresowanie.

Jak zacząć rozmowę z kobietą

To dla wielu mężczyzn jest najtrudniejszy etap. Ale wiecie jak to jest, piękna kobieta siedzi przy barze sama dlatego, że większość mężczyzn myśli, że nie ma szans i nie próbuje do niej nawet podejść. Wykorzystaj sytuację, w której się znajdujecie. Jeśli to bar po prostu podejdź i postaw drinka. Jeśli to komunikacja miejska nawiąż dialog na temat tego co przed chwilą oboje widzieliście patrząc w to samo okno. Może Ci się wydawać, że to zbyt banalne, jak rozmowa o pogodzie. Pewnie chciałbyś na początku rzucić cytatem z Baumana jednocześnie przy tym błyszcząc elokwencją Szerlocka. Kobieta jednak tego nie oczekuje, jeszcze zdąży Cię poznać, najważniejsze jest to by po prostu zacząć.

DomPelenPomyslow.pl Jak rozmawiać z kobietą by zdobyć jej zainteresowanie

Jeśli nie wiesz jak zacząć i nie masz na to żadnego pomysłu to po prostu się przedstaw. To prostsze niż myślisz. Powiedz jak masz na imię, a partnerka to odwzajemni. Nagle przestajecie być anonimowymi osobami, a stajecie się znajomymi.

Możesz też pokazać, że nie jesteś podrywaczem. Podejdź i powiedz, że zwykle tego nie robisz, ale poczułeś, że żałowałbyś gdybyś tracił tę okazję oraz zaproś na kawę.

Nawiąż kontakt wzrokowy z kobietą

Jeśli nie jesteś pewny czy kobieta, z którą chcesz zagadać będzie miała na to ochotę po prostu spróbuj nawiązać z nią kontakt wzrokowy. Jeśli przeminie Cię wzrokiem obojętnie szanse są mniejsze, ale jeśli zatrzyma wzrok i odwzajemni Twój uśmiech to pierwszy most masz przełamany. Teraz tylko zostało zagadać, nie ważne na jaki temat. Pierwszy krok już został zrobiony bez słów.

Poznasz wtedy też nastrój kobiety, gdy wzrok będzie smutny lub zdenerwowany możesz wejść w rolę rycerza na białym koniu i zaproponować swoją pomoc. Jeśli będzie miała dobry humor i uśmiechnięte oczy możesz zacząć jakąś śmieszną wstawką. Staraj się dopasować do sytuacji.

Zawsze słuchaj kobiety

Kobiety lubią gdy ich słuchasz. Ale nie siedź i nie patrz na nią wpatrzony jak w obrazek, ale nawiązuj konwersację. Pokaż, że słuchasz. Dopytaj o coś, albo nawiąż w rozmowie do tego co wcześniej powiedziała.

DomPelenPomyslow.pl Jak rozmawiać z kobietą by zdobyć jej zainteresowanie

Kobiety mają dużo większą potrzebę relacjonowania swojego życia niż mężczyźni. Facet wróci po pracy do domu i zostawia pracę w miejscu pracy. Kobieta gdy wraca lubi opowiedzieć o tym co się stało w pracy. Na początku znajomości bardzo ważne jest wyrażanie swojego zainteresowania drugą stroną.

Jak flirtować

Często faceci w obecności innych facetów zaczynają flirtować jak pajace. Silą się na głupie dowcipy, zaczepiają, pogwizdują. Kobiety tego nie lubią. Kobieta liczy na to, że jej facet będzie empatyczny, czuły, elokwentny ale zarazem męski, ale nie dlatego, że beknie sobie po małym piwku, ale dlatego, że ją obroni.

Jeśli jesteś w towarzystwie takich osób bardzo łatwo jest zyskać przewagę i zainteresować sobą kobietę. Podejdź i powiedz, że przepraszasz za kolegów, którzy nie potrafią zachować się przy tak pięknej kobiecie. Pierwszy most przełamany, pierwszy plus zdobyty i pretekst do dalszej rozmowy został uzyskany. Teraz wszystko zależy od Ciebie :)

Zobacz również
Skomentuj

Jak rozmawiać z kobietą by zdobyć jej zainteresowanie