Prosty domowy sposób na pozbycie się włókniaka!

Uroda Data publikacji: 05 sierpnia 2017 / Aktualizacja: 2020-04-28

Jeśli dobrze przyjrzymy się naszemu ciału to praktycznie każda z nas znajdzie jakiegoś włókniaka na sobie. Włókniaki (fibroma) to łagodne zmiany nowotworowe. Są bezbolesne, ale powodują guzowatą narośl, która nie wygląda estetycznie. Nic dziwnego, że chętnie byśmy się ich pozbyli.

Do ich usunięcia będziemy potrzebować tylko jednej rzeczy. Być może masz już ją w swoim domu, a właściwie w kuchni. Rzeczą, która będzie nam potrzebna jest ocet jabłkowy. Masz go? Zatem od razu możesz przejść do kuracji.

Zaczynamy od przemycia miejsca na skórze, w którym znajduje się włókniak. Następnie wacik namocz w occie jabłkowym i przyłóż do włókniaka. Zaklej plasterkiem aby nie odpadł i pozostaw tak. Sprawdzaj co jakiś czas czy na skórze nie ma podrażnienia. Jeśli zaczyna się coś dziać niepokojącego natychmiast przerwij kurację.

Włókniak będzie robił się ciemny, a w końcu odpadnie. Możesz kurację stosować przez dłuższy czas i pozostawiać wacik na włókniaku przez np. godzinę dzienne w chwili gdy jest to dla Ciebie wygodne.

Uwagi

Pamiętaj tylko aby nie stosować tego sposobu na powiekach. Nie smaruj też dużej powierzchni. Nie szarp i nie odrywaj włókniaków, mają same odpaść. Po odpadnięciu nawilżaj skórę żelem aloesowym.

Źródło artykułu: http://kobieceinspiracje.pl/out,91042.html

Podobne artykuły