Położyła na odpływie foliowy woreczek i kilka monet – zobacz dlaczego i wykorzystaj ten trik!

Porady Data publikacji: 02 stycznia 2018

To ciekawy trik, który może Ci się przydać nie raz, a na pewno w hotelu. Gdy trafisz do niego podczas ferii i będziesz chciała coś przeprać to rzadko zdarza się aby był dostępny korek do zlewu aby zalać rzeczy. Wtedy możesz wykorzystać ten trik.

Napełnianie zlewu bez korka

Wystarczy położyć na dnie zlewu foliowy woreczek, a na nim nad odpływem 2 monety. Teraz zacznij powoli napełniać zlew wodą, a ta nie spłynie dzięki woreczkowi z monetami. Możesz włożyć do zlewu ubrania i wymoczyć np. z mydłem aby przeprać.

Jest jeszcze więcej ciekawych trików, które mogą Wam się przydać w hotelu podczas ferii zimowych :) Oto kilka z nich. Mam nadzieję, że okażą się dla Was przydatne.

Ładowanie telefonu bez ładowarki

Może zdarzyć się tak, że zapomnisz wziąć ze sobą ładowarkę od telefonu. W większości hoteli znajdują się telewizory LCD, które posiadają wejście USB. Wejście USB zawsze „podaje” prąd, dlatego za jego pomocą możemy naładować swój telefon. Wystarczy mieć po prostu kabelek.

Słaby sygnał

Podczas podróży w góry mogą nas spotkać problemy ze słabym sygnałem. Wtedy przełącz na chwilę swój telefon w tryb samolotowy, a wtedy telefon automatycznie połączy się z najbliższą siecią i zasięg może być lepszy.

Brzydki zapach ubrań

Jeśli boisz się brzydkiego zapachu ubrań po spakowaniu i podróży lub w hotelu trzymasz je w torbie to wrzuć do niej kilka chusteczek do zmiękczania tkanin. Dzięki temu pozbędziecie się brzydkich aromatów.

Podobne artykuły