Personalizowane dekoracje do mieszkania

Wnętrza Data publikacji: 28 listopada 2022

Plakaty to sprawdzony sposób na urozmaicenie wnętrza. Można je wieszać na ścianach, sufitach, a nawet meblach. Jeśli wnętrze wydaje Ci się nudne i zastanawiasz się, jak je ożywić, to plakat może być świetną opcją. Mnogość wzorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i sprawi, że wnętrze zacznie odzwierciedlać charakter właściciela. 

Wybór jest ogromny. Możemy sięgnąć po kultowe plakaty prl. Plakaty propagandowe to coś, co każdy z nas pamięta z własnego doświadczenia lub krążących w sieci memów. Z pewnością zainteresują odwiedzających nasz gości. Świetnie sprawdzą się również jako prezent lub dekoracja biura. Propagandowe hasła z czasów PRL dotyczące pracy wywołają z pewnością uśmiech na twarzy pracowników oraz odwiedzających nas klientów.

Ciekawą opcją mogą być tutaj również plakaty do warsztatu samochodowego. Zazwyczaj tego typu miejsca kojarzą nam się z wiadomej treści kalendarzami. Nie zawsze jednak chcemy, aby nasi klienci takie dekoracje ścian oglądali. Wtedy plakat metalowy z motywem motoryzacyjnym będzie świetnym sposobem na ożywienie miejsca. Dzięki swojej wytrzymałości świetnie sprawdzi się w warsztacie. 

Plakaty metalowe

Plakaty metalowe charakteryzują się dużo większą wytrzymałością na uszkodzenia fizyczne. Prezentują się również dużo lepiej od tradycyjnych plakatów drukowanych na papierze. 

Dzięki temu, że są one trwałe możemy wielokrotnie przewieszać je i zmieniać ich miejsce. 

Personalizowane plakaty

Ciekawą opcją jest personalizacja plakatu. Pozwala to wydrukowanie swojego własnego wzoru. Za pomocą prostego w obsłudze kreatora możemy stworzyć swoją własną graficzną kreację. Dodać zdjęcia i grafiki oraz tekst. 

W ten sposób jeszcze lepiej możesz wyrazić siebie, albo stworzyć personalizowany prezent dla kogoś bliskiego. 

Co zamiast plakatu?

Metalowe zegary to gadżety, które zamiast plakatów mogą ozdobić nasze ściany. Wykonane z aluminium czasomierze są lekkie i wytrzymałe. Najciekawsze są jednak tarcze, które również posiadają wiele motywów graficznych i tak samo jak plakat, staną się dekoracją wnętrza. 

Wybierać możemy z wielu motywów graficznych i tym samym dostosować zegar do pomieszczenia, w którym się znajduje. Tutaj również dostępne są motywy motoryzacyjne i propagandowe, ale także grafiki dziecięce, które sprawdzą się w pokoju naszej pociechy. Kuchenne, które możemy wykorzystać w restauracji lub kuchni. 

Mamy również możliwość personalizacji i stworzenia swojej własnej grafiki na zegar aluminiowy za pomocą kreatora. 

Jak powiesić plakat lub zegar?

Wybierz miejsce, w którym chcesz umieścić swój plakat lub zegar. Upewnij się, że jest to miejsce, w którym będzie widoczny i nie będzie przesłaniał innych elementów dekoracyjnych.

Przygotuj narzędzia potrzebne do powieszenia plakatu lub zegara. Będziesz potrzebował kołki rozporowe lub dyble do ściany. Przydatna będzie również wkrętarka z udarem lub wiertarka i odpowiedniej grubości wiertło dopasowane do średnicy kołka rozporowego, na którym zawiesimy plakat lub zegar. 

Podczas wiercenia otworu w ścianie na korek, użyj odkurzacza. Włącz go a końcówkę rury podstaw pod miejsce wiercenia. Dzięki temu pochłonie cały pył i czynność odbędzie się bez konieczności sprzątania. Na koniec odessij resztki pyłu znajdujące się w dziurze po wierceniu. 

Umieść w środku kołek, a następnie wkręć w niego wkręt. Główka powinna wystawać, tak aby można było na nim zawiesić zegar lub plakat. 

Podobne artykuły