Mieszkanie obok bezdotykowej myjni samochodowej – czy jest uciążliwe?

Lifestyle Data publikacji: 12 maja 2021

Zastanawiacie się, jak to jest mieszkać przy myjni samochodowej? Może zamierzacie kupić dom lub mieszkanie w jej pobliżu. Zebraliśmy dla Was opinie osób, które w ten właśnie sposób mieszkają, na podstawie wątku na Facebookowej grupie „Budujemy, urządzamy i remontujemy Dom”.

Hałas nawet w nocy

Zdecydowana większość osób, które negatywnie wypowiadają się o mieszkaniu przy bezdotykowej myjni samochodowej skarżą się na hałas, nawet w nocy. Okazuje się, że myjnia w nocy to strefa życia, w której można posłuchać głośnej muzyki i rozmów osób myjących o tej godzinie samochód.

Sama praca myjni generuje szum i hałas. Jednak widać, że osobom mieszkającym w ich pobliżu przeszkadza często zachowanie osób, które odwiedzają myjnię, zwłaszcza brak umiejętności zachowania ciszy w nocy.

Woda z mydłem

Część osób skarży się również na to, że w wietrzne dni na elewacji ich domu i na działkę dociera woda z mydłem. Ciężko wtedy również otworzyć okna np. latem. W takim przypadku jednak myjnia musiałaby być zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie.

Hałas w dzień i w nocy oraz woda docierająca w wietrzne dni na działkę, to najczęściej podejmowane przez osoby mieszkające obok myjni wady.

Pojawiają się również głosy o tym, że można się do tego przyzwyczaić. Zdecydowanie widać, że bardziej optymistycznie podchodzą do mieszkania obok myjni osoby, u których myjnia zamykana jest po godzinie 22:00.

Podobne artykuły