Męskie zegarki Timex do 1000 złotych – wybieramy najlepsze czasomierze z oferty!

Gadżety Data publikacji: 01 września 2020

Są takie zegarki, które nie kosztują dużo, a wyróżniają się bardzo dobrymi parametrami. W tej kategorii znajdują się zegarki sportowe Timex, które są nieocenionym asystentem podczas treningów. Dzięki zaawansowanym funkcjom takim jak kompas, timer, czasomierz nie będziesz musiał inwestować w wiele gadżetów – zyskasz jedno niezawodne urządzenie wielofunkcyjne.

Dysponując budżetem do 1000 złotych, można stać się posiadaczem zegarka dobrej jakości. Jedną z propozycji są produkty marki Timex, które uchodzą za jedne z tańszych, a zarazem solidniejszych modeli na rynku. Amerykański producent zaprojektował wiele kolekcji, w których znajdują się zegarki w odmiennych stylach i kolorach. To m.in. serie Adventure Tech, Chronograph, Command, Expedition, IQ+, Ironman, Marathon, Waterbury, Weekender. W każdej z nich znajduje się wiele modeli, których cena nie przekracza 1000 złotych.

Jaki zegarek męski Timex wybrać?

Szukając zegarka męskiego Timex, warto zadać sobie pytanie, na jakich funkcjonalnościach najbardziej Ci zależy. Dzisiaj już nawet podstawowe modele mają dodatkowe wyposażenie. Oznacza to, że oprócz odczytywania aktualnej godziny, użytkownik może sprawdzić datę, kierunek, w jakim się porusza, odmierzać czas do końca treningu – a to wszystko zrobi również nocą dzięki opatentowanej funkcji Timex Indiglo. Nawet jeżeli zechcesz kupić bardziej zaawansowany zegarek męski Timex, to w sklepie Zegarki Centrum jego cena nie przekroczy 1000 złotych – https://zegarkicentrum.pl/zegarki-timex/. Do wyboru masz:

  • modele męskie, ale też damskie, młodzieżowe i dziecięce,
  • zegarki wyposażone w chronograf, kompas i termometr,
  • zegarki podświetlane w funkcji Timex Indiglo lub wyposażone we fluorescencyjne wskazówki,
  • zegarki sportowe Timex lub modele eleganckie.

Timex Expedition TW4B10700

Niektóre propozycje amerykańskiej marki są na tyle uniwersalne, że pasują do stylizacji codziennych, sportowych i eleganckich. Jeżeli jednak chcesz mieć inny czasomierz w zależności od okazji i outfitu, jaki wybrałeś, to postaw na dwa różne produkty. Godny uwagi jest np. Timex Easy Reader.

Timex Easy Reader TW2T72600

W kolekcji znajduje się wiele tanich czasomierzy o wyglądzie klasycznym (skórzane paski, okrągłe tarcze, cyfry arabskie) oraz nowoczesnym (jak prezentowany powyżej). Na uwagę zasługuje fakt, że na wyposażeniu ma on również datownik z nazwą dnia tygodnia i fluorescencyjne wskazówki. Dzięki pokryciu ich masą, która naświetla się w dzień, w ciemności odczytywane godziny staje się łatwiejsze i bardziej komfortowe.

Biały czy czarny zegarek Timex?

W tym pojedynku trudno wskazać jednoznacznie zwycięzcę. Zegarek męski Timex utrzymany w jasnej kolorystyce doskonale prezentuje się w stylizacjach casualowych, a nawet półformalnych. Z kolei zegarek Timex czarny jest nieodzownym elementem zestawów biznesowych. Pasuje do koszuli i garnituru, niezwykle elegancko wygląda pod mankietem. To zasługa m.in. złotych elementów pokrywających ranty. Farba została naniesiona metodą PVD/IP.

Timex Marlin TW2T22800

Dysponując ograniczonym budżetem, warto rozważyć zakup zegarka marki Timex. W kwocie do 1000 złotych możesz kupić nie jeden, a nawet dwa lub trzy różne czasomierze. Warto zatem rozbudować swoją kolekcję, aby móc cieszyć się efektownymi dodatkami zmienianymi w zależności od okazji. Jeżeli zdecydujesz się na jeden porządniejszy zegarek Timex męski, wówczas do wyboru będziesz miał tak ekskluzywne produkty, jak Timex Marlin TW2U11900 ze skórzanym paskiem i szkłem hesalitowym czy wyjątkowy Celestial Opulence, którego design inspirowany jest wyglądem rozgwieżdżonego nieba.

Podobne artykuły