7 gadżetów ułatwiających życie, bez których nie będziesz mogła żyć!

Gadżety Data publikacji: 08 października 2017

Bardzo lubię kupować różne małe gadżety do domu. Często okazują się bardzo praktyczne i po pewnym czasie okazuje się, że nie potrafią już bez nich żyć. Po prostu ułatwiają niektóre czynności i zawsze gdy ktoś do mnie przyjdzie pyta się skąd to mam :) Dzisiaj przygotowałam dla Was zestawienie 7 takich fajnych gadżetów.

Klipsy na kable – organizator do przewodów

Bardzo praktyczny gadżet, dzięki któremu lepiej zorganizujecie kable. Nie będą już wisieć, nie zahaczycie o nie nogą. Ostatnio zahaczyłam o kabel, który był włożony do portu USB w moim komputerze i zniszczyłam przez to port. Połamał się w środku. Trzeba zacząć korzystać z takich gadżetów :)

LINK DO SKLEPU

Kreatywna okrągła forma do smażenia jajek i naleśników

Skąd biorą się te idealnie okrągłe naleśniki czy omlety na zdjęciach przepisów? Właśnie stąd :) Prosta foremka do ich smażenia, mam taką w kształcie serduszka również :)

LINK DO SKLEPU

Organizer do łazienki na pastę i szczoteczki

Czy wy również przechowujecie szczoteczkę i pastę w kubeczkach? To niezbyt higieniczne. Szczoteczki są odsłonięte i stykają się główkami. Przez to zarazki przemieszczają się z jednej na drugą. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest ten organizer.

LINK DO SKLEPU

Śmieszne naklejki na kontakty i włączniki światła

Śmieszne naklejki na kontakty i włączniki światła to fajny dodatek, dzięki któremu możesz fajnie odmienić swoje wnętrze. Świetnie sprawdzają się do pokoju dziecięcego.

LINK DO SKLEPU

Uchwyt na gąbkę do mycia naczyń

Praktyczny uchwyt na gąbkę do kuchni. Posiada regulowany uchwyt, który można umocować na baterii. Organizer posiada perforacje, dzięki którym woda nie zbiera się wewnątrz.

LINK DO SKLEPU

Ostrzałka do noży

Praktyczna i poręczna ostrzałka do noży. To gadżet, który musi znaleźć się w każdej kuchni. Masz już dość tępych noży, które nie radzą sobie ze skórą pomidora lub innymi warzywami i owocami? Miej ją zawsze przy sobie. Wystarczy kilka przesunięć nożem aby stał się znów ostry jak brzytwa.

LINK DO SKLEPU

Cyfrowy minutnik kuchenny z magnesem na lodówkę

Cyfrowy minutnik kuchenny z magnesem na lodówkę to gadżet, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Podczas przygotowywania wielu przepisów bardzo istotny jest czas. Dlatego taki gadżet na pewno Wam nie raz się przyda i uratuje waszą potrawę przed spaleniem.

LINK DO SKLEPU

Podobne artykuły