Matka i córka przeszły na 100-dniową dietę. Zobaczcie ile udało im się w tym czasie osiągnąć!

Lifestyle Data publikacji: 14 listopada 2018

Matka i córka miały dość tego jak wyglądają. Ważyła już 116kg, a jej 17-letnia córka Tessa 82 kg! Uznały, że to ostatni dzwonek na to by zrobić coś ze swoim życiem i zdrowiem. Podjęły się 100-dniowego wyzwania i przeszły na dietę. Zobaczcie ile udało im się w tym czasie osiągnąć. Być może da Ci to motywacji by zmienić coś w swoim życiu!

100 dni diety!

Bały się, że może nie wystarczyć im motywacji do zmiany, dlatego podjęły bardzo odważna próbę. Napisały na Facebooku i założyła kanał na YouTube „Give it 100”, gdzie postanowiła podzielić się swoją przemianą, a założeniem jest codzienne ćwiczenie i nagrywanie z tego filmów!

Społeczność bardzo fajnie zaangażowała się i dopingowała matkę z córką. Oczywiście nie obyło się bez chwil słabości, ale obie dobrze wiedziały, że muszą wziąć się w garść i robić swoje. Tylko tak mogą osiągnąć pożądany efekt!

Cheryl powiedziała w swoim filmie, że jej dzieci martwią się o nią ponieważ jest bardzo ciężka. Jest samotną matką i być może nie miała czasu poświęcić się sobie. Ale wszystko przecież można zmienić, a dobrym krokiem w tym kierunku było to wyzwanie!

Efekty

W filmie znajdziemy fragment, w którym Tessa mówi, że mama wróciła po 12 godzinach pracy, a teraz idą pobiegać. Motywacja musiała być już naprawdę duża! A jaką jeszcze Ty masz wymówkę? :) Ostatecznie Cheryl straciła 19 kilogramów, a Tessa 14 i to w 100 dni. Zobacz sama efekt poniżej.

Przed

Po

Udało się osiągnąć super wyniki, a na pewno będą dalej próbowały chudnąc i zdrowo się odżywiać. Ty również możesz to zrobić, wystarczy chcieć. Może potrzebujesz kogoś do motywacji? Znajdź taką osobę i zróbcie to razem :)

Podobne artykuły