Ile linii masz na nadgarstku? Jeśli 2 lub 3 to musisz o tym wiedzieć!

Lifestyle Data publikacji: 07 grudnia 2017

Na pewno znacie znaczenie niektórych linii na dłoniach, ale czy zastanawialiście się co oznaczają poziome linie na nadgarstku? Spójrz na swój nadgarstek i zobacz ile linii naliczysz, a następnie sprawdź co to znaczy. Ja na swoim naliczyłam trzy.

Kiedyś wierzono, że jeśli na nadgarstku jest tylko jedna linia człowiek będzie żył 28 lat. Dwie linie oznaczały już 56 lat, a trzy to 84 lata. Następna linia pozwala wydłużyć życie do 85 lat. Czy to się sprawdza? Równajcie wyniki ze swoimi mamami czy babciami.

Pierwsza linia

Pierwsza linia jest najważniejsza, to właśnie „bransoletka” życia. Jej kształt podobno wiele ujawnia na temat naszego zdrowia i możliwych problemów z nim związanych. Im prostsza i nieprzerwana jest ta linia tym zdrowsze życie nas czeka.

U kobiet gdy bransoletka życia jest przerywana lub skręca ku górze może oznaczać problemy z genitaliami i ciążą. U mężczyzn może oznaczać problemy z płodnością i prostatą.

Druga linia

To linia dobrobytu. Jej kształt oznacza to jak w przyszłości będziemy mogli cieszyć się majętnością i dobrobytem. Linia ta powinna być nieprzerwana i im dłuższa tym lepiej. Oczywiście jeśli taka nie będzie nie oznacza życia w ubóstwie, ale po prostu dużo cięższe dochodzenie do sukcesu.

Trzecia linia

To linia siły. Jeśli jest nienaruszona i długa oznacza, że jesteś osobą wpływową i silną psychicznie. Pozwala to Ci szybciej osiągać swoje cele. Masz zadatki na bycie politykiem lub inną ważną osobą w życiu publicznym.

Czwarta linia

Jeśli masz czwartą linię, a nie zdarza się to ponoć aż tak często to symbolizuje ona długie oraz energiczne życie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoje życie będzie długie i wypełnione szczęściem.

A Ty, ile linii naliczyłaś?

Podobne artykuły