Krajalnica do wędlin — ulepsz pracę swojej restauracji!

Kuchnia Data publikacji: 03 września 2021

Nóż w ręku profesjonalnego kucharza potrafi pracować bardzo efektywnie, nic jednak nie zastąpi automatycznego i profesjonalnego sprzętu, jakimi są krajalnice gastronomiczne. Dzięki nim można znacznie ułatwić i przyspieszyć krojenie zarówno mięs, jak i serów czy pieczywa, otrzymując zawsze idealnej grubości plastry i kromki. Krajalnice w restauracji to oszczędność energii pracowników oraz inwestycja właściciela, która szybko zwróci się.

Krajalnice do wędlin — niezawodna pomoc w każdej gastronomii

Każda gastronomia bez względu na to, czy mała, czy duża powinna iść z duchem czasu i inwestować w nowoczesny sprzęt kuchenny jakimi są krajalnice do restauracji. O ile krojenie za pomocą noża może okazać się wydajne w rękach profesjonalisty, to z pewnością jest także meczące, jeśli trzeba przygotowywać wiele posiłków każdego dnia. Idealnym rozwiązaniem będą profesjonalne krajalnice do krojenia wędliny, serów, a także chleba, warzyw czy owoców, które pozwolą zawsze uzyskać idealne plastry w sposób szybki, wydajny i całkowicie bezpieczny, czego nie może powiedzieć o nożach, których nieopatrzne użycie grozi poważnymi skaleczeniami.

Krajalnice do restauracji to inwestycja, która się opłaca

Krajalnice do wędlin są zaprojektowane tak, aby były maksymalnie wydajne we wszelkiego rodzaju restauracjach, food truckach, barach i hotelach, gdzie serwowane są potrawy z mięsa oraz pyszne i zawsze świeże kanapki. O ile w niewielkich punktach gastronomicznych pracownicy często kroją produkty za pomocą noża, o tyle przy większym natężeniu ruchu krajalnice do wędlin są wręcz niezastąpione. Dzięki nim pracownicy oszczędzą sobie pracy i energii przy krojeniu mięs, sera czy chleba za pomocą noża, a dodatkowo uzyskają zawsze jednakowej grubości plastry i kromki, co jest szczególnie ważnie przy ważeniu gramatury produktów oraz jeśli wygląd potraw to rzecz najwyższej wagi. Krajalnice do krojenia wędlin przyspieszą pracę, dzięki czemu pracownicy będą mogli poświęcić tak zaoszczędzony czas na inne czynności, przez co zyski lokalu zwiększą się. 

Krajalnice do krojenia wędliny to gwarancją bezpieczeństwa

Krajalnice do restauracji to najwyższej jakości profesjonalne urządzenia, które przeznaczone są do długotrwałego krojenia wędlin, serów, warzyw czy chleba. Mogą działać nieprzerwanie przez kilka godzin, dzięki odpowiednim parametrom silnika oraz systemom chłodzącym go. Solidna obudowa stalowych noży zapewnia bezpieczeństwo pracy i umożliwia krojenie produktów o pożądanej grubości, którą dowolnie można regulować. Krajalnice do wędlin w restauracji działają cicho, a specjalne systemy blikujący noże zapewnia bezpieczeństwo ich użytkowników. Wszystkie modele przeznaczone do pracy w restauracji posiadają atesty jakości i spełniaj rygorystyczne wymogi sanitarne. Dodatkowo krajalnice do krojenia wędlin są wyjątkowo proste w obsłudze i łatwe w czyszczeniu, co z pewnością zapewni wysoki komfort i jakość pracy każdego kucharza.

Podobne artykuły