Jaki kolor ubrań najczęściej wybierasz? Zobacz co mówi to o Tobie!

Moda Data publikacji: 24 kwietnia 2018 / Aktualizacja: 2021-01-31

Dzisiaj zajmiemy się psychologią. Zobaczcie jaki wpływ na Wasze życie mają Wasze ulubione kolory ubioru, które najczęściej wybieracie :)

1. Czarny

Ten kolor wyszczupla więc prawdopodobnie masz coś do ukrycia. Jest to również kolor autorytetu i siły, dlatego prawdopodobnie jesteś osobą, która posiada ważne stanowisko zawodowe. Jest to kolor, który zawsze jest modny dlatego też pasuje Ci ze względu na to, że nie masz czasu na śledzenie trendów.

Zobacz również: Wiosna tuż tuż! Czas na wiosenną męską kurtkę!

2. Biały

Biały kolor symbolizuje niewinność i czystość. Jest to zdecydowanie kolor dla osób o radosnym usposobieniu, często nazywany kolorem letnim. Silnie odbija światło dlatego też chętnie noszony jest przez osoby lubiące być w centrum uwagi.

3. Czerwony

Bardzo emocjonalny kolor oraz intensywny. Kolor miłości idealny dla niepoprawnych romantyczek. Jest to również kolor pasujący na ważne okazje. Kobieta, która go nosi chce pokazać, że czuje się piękna i chce by zalegano o jej względy.

4. Zółty

Kolor dla wesołych osób i lubiących ściągać uwagę. Jest uważany za optymistyczny dlatego często wybierają go osoby z takim właśnie nastawieniem do życia.

5. Zielony

Kolor nadziei oraz uspokajający kolor nawiązujący do natury. Charakteryzuje się świeżością. Jego ciemny kolor tożsamy jest z męskością, konserwatywnością i dobrobytem.

6. Niebieski

Wybierasz kolor niebieski? To kolor nieba i oceanu. Jesteś wolnym ptakiem, ale jednocześnie zamykasz się w sobie i możesz mieć skłonność do depresji. Symbolizuje lojalność i pomaga zwiększyć produktywność.

Zobacz również: Co to jest CASUAL?

Źródło artykułu: https://pl.pinterest.com/pin/793829871792922067/

Podobne artykuły