Kinder Joy gdzie kupić?

Lifestyle Data publikacji: 19 stycznia 2018

Pewnie zauważyliście, że latem w sklepach brakuje Kinder Niespodzianek. Pisaliśmy już o tym w zeszłym roku i zapraszamy Was jeszcze raz do przeczytania. To wyjaśnia dlaczego zimą dużo ciężej kupić Kinder Joy.

Gdzie kupić Kinder Joy

Jajka Kinder Niespodzianki skierowane są jako oferta jesienno-zimowa marki Kinder. Niestety ich jedzenie latem jest utrudnione bo szybko się rozpuszczają. Dlatego aby ułatwić życie rodzicom i zmniejszyć nerwy związane ze sprzątaniem śladów oblepionych czekoladą łapek dzieci, Kinder na czas lata wprowadza Kinder Joy.

Kinder Joy jest skonstruowany tak by można było go łatwiej jeść w wakacje czyli w wyższe temperatury. Posiada dwuwarstwowe opakowanie dzięki czemu zabawka oddzielona jest od czekolady. Do czekolady posiadamy łyżeczkę i nie musimy brać jajka w dłonie.

Gdzie kupić Kinder Joy zimą?

Dlatego w sklepach pojawiają się one zamiennie. Latem w sklepach panuje Kinder Joy, a zimą i jesienią Kinder Niespodzianki. Jeśli w sklepie znajdziecie jeszcze jakieś egzemplarze nie pasujące do pory roku to dlatego, że pozostały w magazynie. Dlatego nie ma jednej reguły i sklepu, w którym je znajdziecie. Po prostu wszystko zależy od szczęścia.

Podobne artykuły