Kilka trików, które uczynią Twoje życie łatwiejszym

Porady Data publikacji: 29 sierpnia 2018

Życie jest wystarczająco skomplikowane, więc warto skorzystać z małych rzeczy, które choć trochę je ułatwią. Dzisiaj przedstawimy Wam kilka takich trików, które mogą sprawić, że życie stanie się łatwiejsze. Wypróbuj je!

Tani organizer do szuflady

Nie musisz kupować organizerów do szuflad aby zapanował w nich porządek. Wykorzystaj kartonowe pudełka, które wystarczy powycinać. Każda z nas ma ich sporo w domu. Zazwyczaj wyrzucamy je do pojemników na makulaturę, a tutaj taki sprytny sposób na ich wykorzystanie :)

Mistrzostwo świata w lenistwie

Ktoś tu bardzo nie lubi myć talerzy, ale trzeba przyznać, że wykazał się przy tym pomysłowością. Idealnie sprawdza się tutaj powiedzenie: „jeśli coś jest głupie i działa to znaczy, że nie jest głupie”. Można wyobrazić sobie kilka awaryjnych sytuacji gdy po prostu nie mamy ochoty lub czasu na zmywanie po sobie talerzy. Przyznam szczerze, że niektórzy znajomi z pracy mogliby tak zacząć jeść na przerwie bo potem talerze straszą nawet kilka dni.

Zdarte szpilki

Lubisz swoje szpilki, ale obcasy już się zdarły? Daj im drugie życie. Posmaruj mocnym klejem do butów i obsyp brokatem. Będą jak nowe, a nawet jeszcze lepsze niż wtedy gdy pierwszy raz wyjęłaś je z pudełka! :)

Jak rozchodzić nowe  buty

fot. buzzfeed.com

Chcesz rozchodzić nowe buty? Załóż grube skarpetki, a następnie nagrzej buty suszarką. Pochodź trochę i w ten sposób dużo szybciej je rozchodzisz :)

Przechowywanie łańcuszków

Wykorzystaj słomki do przechowywania łańcuszków. Dzięki temu nie będą się plątały, a ty szybko je założysz gdy będą potrzebne :)

Spodnie się nie dopinają?

Wykorzystaj gumkę do włosów. Teraz bez problemu je możesz nosić nawet po wielkim obiedzie :)

Podobne artykuły