Każdy otrzyma 300zł do wydania w Biedronce gdy założy tę kartę.

Lifestyle Data publikacji: 25 stycznia 2018

fot. By Jacek HalickiOwn work, CC BY-SA 4.0, Link

Biedronka i City Bank stworzyły promocję, w której każda osoba biorąca w niej udział otrzyma 300 zł na zakupy w sklepie. Należy założyć kartę i dokonać 10 płatności.

Na czym polega oferta?

Wchodząc na stronę banku TUTAJ mamy możliwość wzięcia udziału w promocji. Oferta dostępna jest tylko w Internecie dla nowych klientów banku i ważna do 5 lutego. Aby wziąć w niej udział należy wypełnić wniosek online. Dostaniemy kartę kredytową City Simplity, którą możemy dokonać 5 transakcji w sklepie. Następnie dostaniemy za to bon o wartości 300 zł na zakupy w sklepie Biedronka.

fot. online.citibank.pl

W czym jest haczyk?

Musimy pamiętać, że tak naprawdę wyrabiamy sobie kartę kredytową. Karta oczywiście posiada oprocentowanie, które rocznie wynosi 10,74% (RRSO). Oznacza to, że gdy zadłużymy tę kartę tak jak każdą inna musimy spłacić i naliczane są nam odsetki.

Regulamin akcji

Aby dostać pieniądze musicie pamiętać aby:

  1. Złożyć wniosek online i być nowym klientem banku
  2. Dostarczenie przed zawarciem umowy dokumentów potwierdzających dochody
  3. Zalogowanie się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po zawarciu umowy
  4. dokonanie 5 transakcji miesięcznie kartą przez 2 kolejne miesiące

Jeśli każdy z uczestników spełni te warunki otrzyma elektroniczny voucher o wartości 300 zł na zakupy w biedronce. Nie ma w tym więc większego haczyku. Tak naprawdę bank wymyślił ciekawą akcję promocyjną aby ściągnąć do siebie i przywiązać nowych klientów. 300 zł na zakupy to nie jest mała suma.

Pamiętajmy, że nawet gdy zdecydujemy się wziąć udział w ofercie mamy nadal prawo do odstąpienia od umowy o kartę kiedy się rozmyślimy. Wtedy jednak automatycznie nie będziemy mogli skorzystać z oferty. Voucher będzie działał tak jak karta płatnicza, możemy używać go wielokrotnie, aż wyczerpiemy środki na nim zgromadzone. Gdy zostanie nam na koniec jakaś małą suma np. 10 zł, a zakupy zrobimy za 20 zł to 10 zł możemy dopłacić gotówką przy kasie.

Opłaty na karcie

Tutaj znajdziecie tabelę opłat i prowizji dla karty.  Wynika z niej, że karta City Simplicty nie ma opłaty rocznej. Trzeba przyznać, że sama karta ma dość dobre warunki o ile w ogóle ktoś z Was karty kredytowej potrzebuje. Warto więc się zastanowić czy nie zmienić tej co mamy (ja np. ponoszę roczną opłatę za kartę) i przy okazji nie dostać 300 zł na zakupy.

fot. online.citibank.pl

Podobne artykuły