Jak wybrać odpowiednią szafkę RTV do nowoczesnego salonu?

Kategoria: Wnętrza
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2023-04-20

Szafki RTV należą do bardzo popularnych mebli. Mają do odegrania w salonie niebanalną rolę. Stylowa szafka powinna maksymalnie wyeksponować telewizor, a przy okazji spełniać inne praktyczne funkcje, takie jak schowanie kabli czy przedłużaczy. Szafki RTV mogą być stojące, jak i wiszące. Wiele zależy od tego, jaki zamysł mają inwestorzy. Sprawdź, jak dobrze wybrać szafkę RTV!

  1. Stylowe szafki RTV w Twoim salonie
  2. Wisząca szafka RTV — czy to dobry wybór?
  3. Szafki RTV wiszące — prostota i neutralna kolorystyka

Stylowe szafki RTV w Twoim salonie

Wybierając szafkę RTV do swojego salonu, warto mieć na uwadze, by dopasować ją estetycznie do reszty wyposażenia. Wiele pomieszczeń w budowanych współcześnie domach może się pochwalić stylem nowoczesnym połączonym z minimalizmem. Producenci mebli wiele razy pokazali już, że różnie interpretują pojęcie stylu nowoczesnego, dlatego jest tak szeroki wybór mebli, ich wykończeń oraz dodatków. Szafka na sprzęt RTV powinna być wykonana z metalu, szkła lub drewna potraktowanych w odpowiedni dla współczesnych czasów sposób. Do nowoczesnego salonu świetnie nadaje się szafka RTV stojąca lub wisząca. Może to być szafka na cienkich nóżkach lub na kółkach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby taką szafkę powiesić na ścianie i nie martwić się nogami.

Wisząca szafka RTV — czy to dobry wybór?

Szafka wisząca idealnie wpisuje się w wystrój wnętrza. Metalowa czy w kolorze drewna świetnie odsłania podłogę, uwalnia ją od kolejnego mebla. Można na niej usytuować sprzęt grający, płyty CD czy kino domowe. Szafka wisząca będzie dobrym wyborem, jeśli inwestorowi nie przeszkadza wiercenie w ścianie. Właściciele mieszkań czy domów mogą podjąć decyzję samodzielnie, z kolei osoby wynajmujące powinny ustalić tę kwestię z właścicielem lub zrezygnować z takiego rozwiązania.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Szafki RTV wiszące — prostota i neutralna kolorystyka

Szafki RTV nie powinny zbytnio rzucać się w oczy. Warto postawić na prostotę oraz stosunkowo neutralną kolorystykę. Wizualnie taka szafka musi pasować do reszty wystroju pomieszczenia. Nowoczesne szafki RTV nie są nadmiernie ekstrawaganckie czy ozdobne, co przemawia za ich wyborem. Krzykliwość już dawno odeszła w niepamięć. 

Jeśli chcesz, aby Twoja szafka była nowoczesna, wpisywała się z łatwością w obecne standardy, koniecznie poszukaj jej w sklepie vivaldimeble.pl/szafki-rtv. Nie brakuje tam ciekawych rozwiązań, które z pewnością niejednemu inwestorowi przypadną do gustu. Jakość wykonania oraz użyte materiały spełniają wszystkie standardy!

Podobne artykuły