2 marca 2021

Jak przywrócić dostęp do wysłanych zdjęć w Messengerze?

Wraz z aktualizacją komunikatora Messenger, która miała miejsce jakiś czas temu zniknął dostęp do wysłanych zdjęć do danej osoby. Nadal można było zobaczyć je w konwersacji przewijając ją. Jednak nie można było już zobaczyć galerii wszystkich wysłanych do tej osoby zdjęć i filmów. Podpowiemy Wam jak przywrócić tę możliwość.

Jak przywrócić galerię wysłanych zdjęć w Messengerze

Dostęp do galerii wysłanych zdjęć możemy odzyskać w bardzo prosty sposób. Niestety nie zostaje ona włączona wraz z kolejnymi aktualizacjami aplikacji. Jest ona jednak dostępna dla osób, które zainstalują aplikację ponownie.

Dlatego jeśli chcecie przywrócić dostęp do galerii wysłanych zdjęć i filmów w aplikacji Messenger to jedyne co musicie zrobić to odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie ze sklepu.

Sposób ten został sprawdzony na urządzeniu z iOS i tutaj zadziałał bez problemu. W przypadku ponownej instalacji na urządzeniu z systemem Android funkcja nie powróciła.

Czy moje rozmowy pozostaną?

Wszystkie Twoje dotychczasowe rozmowy pozostaną i nie musisz się tym martwić. Dane przechowywane są na serwerach Facebooka, dlatego mamy dostęp do tych samych konwersacji przez przeglądarkę w komputerze, jak i przez Messengera na telefonie. Dlatego po usunięciu aplikacji i ponownej jej instalacji wszelkie konwersacje pozostaną, tak samo dostęp do wysłanych plików.