Jak opuścić pokój na Messengerze?

Technologie Data publikacji: 07 marca 2022

Chcesz dowiedzieć się, jak opuścić pokój na Messegerze? W tym artykule przedstawimy Wam prosty poradnik krok po kroku, dzięki któremu zrobicie to bez najmniejsze problemu. Pokoje na Messegerze umożliwiają grupowe wideorozmowy.

Jak stworzyć pokój na Messengerze?

Stworzenie pokoju do wideorozmów na Messengerze jest bardzo proste. Na górze aplikacji znajdziemy opcję „Utwórz pokój”. Wystarczy ją kliknąć, a następnie wybrać kto ma zostać do niego zaproszony i czego pokój będzie dotyczył. Niestety zdarza się, że pokoje przez różne osoby zakładane są przypadkowo. Wtedy możemy zostać do takiego pokoju dołączeni mimo, iż wcale tego nie chcieliśmy. Może się zdarzyć też, że sami go utworzymy przez pomyłkę. Co wtedy zrobić?

Jak usunąć pokój na Messegerze

Gdy jesteśmy w pokoju w górnej części ekranu z prawej strony znajduje się ikonka „x”. Gdy ją dotkniemy ukaże nam się menu, z którego możemy wybrać dwie opcje.

Opcja „opuść pokój” sprawia, że przestajemy uczestniczyć w wideorozmowie, ale w przyszłości będziemy mogli do niej ponownie dołączyć. Jeśli wybierzemy opcję „zamknij pokój”, wtedy zostanie on trwale zamknięty. Wszyscy zaproszeni do niego uczestnicy zostaną z pokoju usunięci i nie będą mogli do niego ponownie wrócić.

Na liście wiadomości w Messengerze będą co prawda widzieć, że pokój został stworzony. Jednak, gdy klikną, aby dołączyć zobaczą komunikat, iż „Ten link wygasł lub został dezaktywowany”.

Podobne artykuły