Gwiazdki z papieru 3D – KROK PO KROKU!

DIY Data publikacji: 27 listopada 2021

Gwiazdki z papieru 3D to bardzo fajny pomysł na bożonarodzeniowe dekoracje. W tym artykule dowiecie się, jak krok po kroku zrobić gwiazdę z papieru 3D. Efekt trójwymiarowości wygląda naprawdę genialnie. Można uzyskać go na kilka różnych sposobów, dzięki temu gwiazda może wyglądać bardziej retro lub nowocześnie. Sami wybierzcie styl, który podoba Wam się bardziej.

Jak zrobić gwiazdę 3D z papieru

Poniżej zobaczycie cztery poradniki wideo, z których dowiecie się, jak zrobić gwiazdę 3D z papieru. Są to cztery różne style, dzięki temu możecie wybrać tę gwiazdę, która podoba Wam się najbardziej.

Do tego możecie oczywiście użyć kolorowych papierów. Korzystając z poradnika wideo z pewnością Wam się to uda. Możecie bowiem zobaczyć każdy krok wykonania gwiazdy i go powtórzyć. Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie zwolnić prędkość na filmiku, aby jeszcze łatwiej było Wam wykonywać poszczególne czynności.

Aby zmniejszyć prędkość odtwarzania filmu na YouTube wystarczy w odtwarzaczu kliknąć ikonkę kółka zębatego.

Następnie naszym oczom ukarze się menu, z którego możemy wybrać „Prędkość odtwarzania”.

Możemy wybrać prędkość 0.75 lub 0.5. Prędkość 0.25 jest już zazwyczaj zbyt wolna i ciężko jest wtedy zrozumieć poszczególne słowa.

Zazwyczaj wystarczy prędkość 0.75, ale jeśli mamy bardziej precyzyjne rzeczy, które wymagają lepszego przyjrzenia się, wtedy przydatna jest prędkość 0.5.

W ten sposób na pewno bez trudu zrobicie gwiazdki 3D z papieru bez denerwowania się i ciągłego przewijania filmiku do tyłu, aby sprawdzić, co trzeba było dokładnie zrobić.

Poradniki wideo – jak zrobić gwiazdy 3D z papieru

Podobne artykuły