Gdy się urodził miał jedynie 17 cm. Wygrał walkę o życie!

Lifestyle Data publikacji: 20 czerwca 2020
fot. thesun.co.uk

Oliver-Cash Lowther-Ryan gdy urodził się w 23 tygodniu miał jedynie 17 cm. Dawano mu jedynie 3% szans na przeżycie. Udało mu się wygrać tę walkę! Wzruszającą historię rodziny opisał thesun.co.uk.

Olivier gdy się urodził był mniejszy od pilota do telewizora. Nie dawano mu wielkich szans na przeżycie. Przeszedł dwie operacje. Teraz ma już wrócić do domu. Udało mu się wygrać.

Zaczęto mówić na niego Rocky. To dlatego, że był tak walecznym malcem. Za każdym razem rodzice od lekarzy słyszeli, że szanse są niewielkie. Za każdym razem gdy mógł umrzeć udawało mu się jednak przetrwać.

thesun.co.uk

Frances – mama Oliviera powiedziała, że był to dla niej najbardziej niesamowity moment w życiu. To było jak sen.

Przez cały ten czas rodzice nie mogli wziąć go nawet do rąk. Okres pandemii koronwirusa dodatkowo nie sprzyjał rodzicom. Było to dla nich torturą. Moment, w którym mogli go wreszcie przytulić był jak cud.

Przez 12 tygodni swojego życia przeszedł wiele. Była to operacja usunięcia kawałka jelita po przebyciu perforacji. Miał również założony worek worek stomijny i kolostomijny.

Ostatnia operacja jaką przeszedł dotyczyła zastawki serca. Udało się. Przeżył i ma się dobrze. Wróci nie długo do domu do swoich rodziców.

Podobne artykuły