Dzień Ojca – 10 pomysłów na prezent na Dzień Taty

DIY Data publikacji: 11 czerwca 2018

Nic tak nie cieszy ja prezent od dziecka, które wykonało go samodzielnie. Dzisiaj przedstawimy Wam 10 pomysłów na dzień Ojca, od tych mniejszych dzieci i tych większych. Na pewno każdy tata doceni włożona pracę w jego przygotowanie :) Oczywiście przy niektórych pomysłach dzieci będą potrzebować pomocy mamy w wykonaniu prezentu.

1. Rakietowa kartka

Kartki z życzeniami to jedne z podstawowych sposobów na uczczenie tego dnia. Zobaczcie jak zrobić fajną kartkę, której głównym elementem jest stópka dziecka :) Bardzo fajne! Instrukcję wykonania znajdziecie tutaj.

2. Tort piwny

Każdy tata ma inne upodobania. Przed mundialem bardzo dobrym prezentem może być taki tort piwny :) Przypominamy, że pierwszy mecz polska rozegra 24 czerwca o godzinie 20.00 czyli dzień po dniu taty. Na pewno będzie dumny chwaląc się kolegom prezentem podczas meczu :)

3. Kartka koszula

Dla eleganckiego taty mamy inną kartkę w kształcie koszuli z krawatem :)  Być może po takim prezencie nastąpi szybki awans i krawat jeszcze się przyda? :)

4. Kostka decupage

To bardzo fajny prezent, który może być dekoracją biurka w pracy dla taty. Na kostce drewna mogą znaleźć się zdjęcia z najlepszymi wspomnieniami :)

5. Stolik kibica

Kolejny bardzo fajny prezent, który spodoba się tacie kibicowi i będzie świetnym dodatkiem do oglądania meczu :) Zobaczcie jak go zrobić tutaj.

6. Ręcznie zdobiony kubek

W czasie przerwy w pracy i podczas każdej wypitej kawy będzie przypominał tacie, że jest ktoś, dla kogo to wszystko robi, oraz że to wszystko ma sens :)

7. Tablica dla bohatera domu

„Mamy bohatera, nazywamy go tatą” – głosi napis na tabliczce. Obok natomiast znajdują się odciski rąk wszystkich domowników. Na pewno tata poczuje się doceniony i potrzebny :)

8. Róże z boczku

Nie każdy Tata musi lubić kwiaty, ale takie różyczki na pewno zje ze smakiem :) Zobaczcie jak je przygotować tutaj.

9. Pomysł na kartkę dla Super Taty

10. Piwny prezent dla taty

Podobne artykuły