Domowa kuracja, która odmłodzi Twoją twarz nawet o 10 lat!

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-01-13

Ryż jest bogatym źródłem kwasu linolowego, do tego to mocny przeciwutleniacz, który ma zdolność do stymulowania kolagenu w skórze. Jest to naturalna substancja, która chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Możemy ją wykorzystać do domowej kuracji, która stosowana systematycznie może odmłodzić twarz nawet o 10 lat! Oczywiście jeśli macie dopiero 10 lat to kuracji nie stosujcie bo musielibyście się ponownie urodzić ;)

O regenerujących skórę właściwościach ryżu wiedzieli już Azjaci kilkaset lat temu. Nadal często go wykorzystują jako naturalny kosmetyk.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Składniki

  • 3 łyżki ryżu
  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżka mleka

Przygotowanie

Najpierw musimy ugotować ryż i odcedzić wodę. Następnie dodajemy do niego łyżkę mleka i lekko podgrzewamy dobrze mieszając. Na koniec dodajemy łyżkę miodu, ale to dopiero gdy ryż lekko ostygnie.

Zaczynamy od oczyszczenia twarzy i dokładnego osuszenia. Następnie nakładamy na twarz maseczkę, którą przygotowaliśmy. Po 20 minutach możemy zmyć maseczkę letnią wodą. Kurację powtarzamy raz w tygodniu. Już po pierwszym razie Wasza skóra będzie w lepszym stanie :)

Źródło artykułu: http://www.healthmagazine365.com/start-face-will-10-years-younger-will-notice-results-right-away/

Podobne artykuły