Dom, który ma zaledwie 22m²! Zobacz co w nim się zmieściło.

Zdrowie Data publikacji: 03 stycznia 2017

Ostatnio miniaturowe domy stają się istnym szałem. Coraz więcej w Internecie widzimy takich projektów i są one coraz lepsze i coraz lepiej wykonane. Ten dom widać, że jest wykonany naprawdę starannie z dbałością o wszelkie szczegóły. Zobaczcie jak wygląda.

Dom stoi w Sztokholmie położony w uroczych warunkach natury. Zewsząd ogarnia go zieleń. Wygląda to naprawdę uroczo. Posiada też jedno wielkie okno więc w środku jest bardzo słonecznie. Słońce również ogrzewa wnętrze małego domku.

Z zewnątrz wygląda na bardzo mały, ale niech to Was nie zwiedzie. Wewnątrz znalazło się miejsce na wszystko co jest nam potrzebne do życia. Teraz zobaczycie kuchnię z jadalnią. Pamiętacie, że mówiłam Wam, że dom jest bardzo dobrze zrobiony. Od razu widać, że właściciel wiedział co robi. Wnętrze wygląda jak z katalogu i nie wiem sama czy bardziej nie wolałabym go od swojego domu :)

Kuchnia wygląa na bardzo przestronną. Są tam szafki, pełnowymiarowa lodówka, kuchnia i zmywarka. Widać, że projekt jest bardzo dobrze przemyślany, a otwarta przestrzeń optycznie go powiększa chociaż wewnątrz jest taki mały.

Domek składa się właściwie z jednej dużej otwartej przestrzeni. Kuchnia łączy się z salonem. Ale tak przecież robi dzisiaj wiele ludzi, aneks kuchenny z salonem to bardzo częsta praktyka w Polskich mieszkaniach.

Jedyne zamknięte pomieszczenie to łazienka, w której znalazło się miejsce na pralkę. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo ładnie i przestronnie.

Zobaczcie jeszcze jedno zdjęcie na salon zrobione z innego konta. Widać tutaj bardzo dobrze, że znalazło się miejsce na małe poddasze. Nie pokazano niestety co tam jest, ale podejrzewam, że to sypialnia. A kanapa na dole to po prostu wypoczynek. Wtedy można nawet tutaj pomieścić gości :) Poddasze można również wykorzystać do przechowywania jakiś rzeczy.

Jak Wam się podoba ten dom? Zdecydowalibyście się na taki? :) Nieruchomość ta została wystawiona na Szwedzkiej stronie Agencji Nieruchomości. Do został zbudowany w 2015 roku. Nie znamy jednak kwoty za jaką został sprzedany – a szkoda. Podejrzewam jednak, że tak mały dom, ale urządzony w ten sposób wyjdzie podobnie jak cena 2 pokojowego mieszkania. Jednak mamy dom, a nie mieszkanie i to w pięknym otoczeniu przyrody :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły