Czy wiesz, co oznacza czerwona sznurkowa bransoletka na ręce?

Lifestyle Data publikacji: 22 lutego 2022

Czerwoną bransoletkę ze sznurka na ręce nosi się nie bez powodu. Robią to znane celebrytki, ale nie tylko. Wszystko dlatego, że ma działać w określony sposób. I nie jest to jedynie kolejny element biżuterii, którą na siebie nakładamy.

Znaczenie czerwonej bransoletki ze sznurka

Jej znaczenie wywodzi się z duchowej mistyczno-filozoficznej szkoły judaizmu (Kabały). Uczniowie Kabały dążą do poznania praw, które rządzą życiem i światem. Dzięki temu mogą zdobyć mądrość. Kabałę mogą jednak studiować tylko ci, którzy pojeli wszystkie poprzednie poziomy Tory. Kabała jest najwyższym poziomem rozumienia.

Czerwona bransoletka na ręce wykonana ze sznurka ma zapewniać ochronę przed złą energią. Stanowi swego rodzaju talizman, który chroni osobę noszącą bransoletkę przed tym co złe, a jednocześnie daje siłę do tego, aby walczyć z przeciwnościami. Istotne jest, to że nitka powinna być noszona na lewej ręce.

Kto nosił czerwoną bransoletkę?

Moda na noszenie kabalistycznej czerwonej bransoletki narodziła się za oceanem. Nosiły ją takie gwiazdy, jak Kylie Minoque, Micheal Jackson, Demi Moore, Kurt Russel czy Madonna. Potem rozpowszechniła się również w Polsce, gdzie nosiła ją choćby Maryla Rodowicz, Katarzyna Figura czy Kayah.

Źródło: kobieta.onet.pl, deon.pl

Podobne artykuły