23 lutego 2021

Co z nowości obejrzeć w weekend na HBO GO i Netflix

Mamy dla Was kilka filmowych propozycji na weekend. Są to filmy, które oczywiście jak zawsze obejrzeliśmy sami i uważamy, że warto je polecić. Wybór pozycji jest tak duży, że często szukamy rekomendacji. Nie chcemy bowiem tracić wolnego czasu na słabe filmy. Dlatego polecamy Wam filmy, które sami obejrzeliśmy i uważamy, że są tego warte.

Filmy zostały ułożone w kolejności od najlepszego do najsłabszego według naszej opinii. Propozycje są wybrane spośród ostatnio dodanych filmów na tych platformach. Pamiętajcie jednak, że nowo dodane filmy nie oznaczają najnowszych produkcji. Obie platformy często dodają starsze filmy, jednak w bibliotece serwisu są to wtedy nowości.

Na noże – HBO GO

80 letni pisaż, mistrz intryg i jednocześnie bardzo bogaty człowiek popełnia samobójstwo w dzień urodzin. Posiada sporą rodzinę korzystającą z jego majątku i testament, który nie jest im na rękę. Zaczyna się intryga niczym z książki z ciekawymi zwrotami akcji. Polecam :)

O wszystko zadbam – Netflix

Opiekunka starszych osób przydzielana jest przez sąd do swoich podopiecznych. Przejmuje kontrolę nad ich majątkiem i życiem. Jednak jedna z podopiecznych okazuje się nie być samotną staruszką, a jej znajomości przysparzają sporo problemów. Bardzo fajny film.

Ojciec roku – Netflix

Komedia o kiepskich ojcach i próbach zaimponowaniu swoim prawie dorosłym dzieciom. Nie jest to kino wymagające, a raczej głupia komedia. Jest jednak kilka momentów, które wywołają falę głupiego śmiechu. Dobry pomysł na rozerwanie się po ciężkim tygodniu.

Co kryją jej oczy – Netflix

Do tego miniserialu mam tylko jedno zastrzeżenie – lektor mi tutaj zupełnie nie pasuje. Jeśli jednak macie trochę więcej czasu to warto obejrzeć ten serial dla historii, która za nim się kryje i dla zakończenia, które zaskakuje. Musicie jednak dać sobie chwilę na wkręcenie się.