Chcesz aby Twoje usta były pełniejsze? Wykorzystaj te 3 TRIKI!

Uroda Data publikacji: 05 listopada 2017

Chcesz naturalnie mieć pełniejsze usta? Nie musisz wcale poddawać się zabiegom medycyny estetycznej. Wystarczy znajomość kilku trików, dzięki którym Twoje usta będą wyglądać na pełniejsze na wyjątkowe okazje gdy tego właśnie chcesz :)

1. Makijaż

Twoje usta będą wyglądać pełniej jeśli dobrze je zarysujesz i wycieniujesz. Oto przykład jak możesz pomalować swoje usta aby prezentowały się dużo pełniej.

2. Złuszczanie ust

Gy będziesz regularnie złuszczać usta będą one wyraźnie gładsze. Dodatkowo masaż taki pomaga poprawić krążenie krwi w ustach, dzięki czemu nabierają bardziej wyrazistego naturalnego koloru i stają się wydatniejsze.

Będziesz potrzebować

  • 1 łyżeczka oliwy z oliwek
  • 1 łyżka cukru
  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżeczka oleju kokosowego

W miseczce wymieszaj ze sobą wszystkie składniki. Cukru nie trzeba rozpuszczać, ma on mieć właściwości ścierające. Gdy wszystko wymieszasz i powstanie gęsta pasta wmasuj ją w swoje usta. Masaż powinien trwać przez ok. 3 minuty. Następnie dobrze spłucz usta. Peeling stosujemy dwa razy w tygodniu.

3. Zakreślanie linii warg

Użyj korektora aby lepiej zaakcentować linię warg. Jej podkreślenie sprawi, że usta będą wyglądały na pełniejsze. Nie jest to wcale trudne, a jak to zrobić zobaczysz na zdjęciu poniżej.

Podobne artykuły