5 ćwiczeń, które pozwolą Ci pozbyć się DRUGIEGO PODBRÓDKA

Uroda Data publikacji: 25 listopada 2017

Drugi podbródek to kobiet wielu kobiet, a zwłaszcza po czterdziestym roku życia. Nie myśl, że jeśli nie cierpisz na nadwagę to ten problem nie będzie Ciebie dotyczył. Może to spotkać dosłownie każdą z nas. Na powstanie drugiego podbródka wpływa wiele czynników takich jak choćby wiotkość skóry czy genetyka.

Aby zlikwidować drugi podbródek wykonamy serię pięciu prostych ćwiczeń. Ćwiczenia na usunięcie drugiego podbródka nie zajmują wiele energii czy siły, po prostu musisz poświęcić na nie chwilę czasu. Są one proste do wykonania, możesz zrobić to na siedząco np. w przerwie w pracy.

Jak usunąć drugi podbródek w domu

1. Rozgrzewanie twarzy

Zaczynamy od rozgrzewki tak jak w każdych ćwiczeniach. Zaczniemy od wysuwania dolnej szczęki w przód, a następnie chowania jej w tył. Robimy to maksymalnie daleko jak damy radę.

2. Łyżka

Drugie ćwiczenie to łyżka. Otwieramy usta, a dolną wargę staramy się w nich schować. Nastepnie zamykamy usta tak jakbyś próbowała coś zjeść.

3. Buziaki w sufit

Trzecie ćwiczenie ma śmieszną nazwę, ale jest dosyć proste. Odchyl głowę do tyłu maksymalnie jak dasz radę, a następnie ściągnij usta jakbyś chciała pocałować sufit. Wytrzymaj 5 sekund i wróć do pozycji wyjściowej.

4. Dotykanie językiem nosa

Teraz wystaw język i staraj się dosięgnąć nim nosa. Wytrzymaj tak przez kilka sekund.

5. Podpieranie

Zaciśnij dłonie w pieści i połóż na nich podbródek. Łokcie oprzyj na stole. Teraz wyprostuj szczękę i staraj się ją opuścić pokonując nacisk rąk.

6. Wyciąganie szczęki w bok

To ostatnie ćwiczenie. Obróć głowę w prawo i wysuń szczękę tak daleko jak dasz radę. Wytrzymaj chwilę i powtórz to samo w drugą stronę.

Instrukcja wideo

Jeśli masz problemy z wykonaniem tych ćwiczeń zobacz jak powinny być wykonane na wideo poniżej.

Źródło artykułu: https://takprosto.cc/kak-ubrat-vtoroy-podborodok-v-domashnih-usloviyah/

Podobne artykuły