3 domowe sposoby na powiększenie ust

Uroda Data publikacji: 19 stycznia 2017

Jak powiększyć usta to pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet. Niestety nie każdą z nas natura obdarzyła dużymi, pełnymi ustami. Ale to nie znaczy, że nie możemy takich mieć. Przecież zawsze można sobie poradzić w inny sposób :)

Specjalny przyrząd do powiększania ust

Te rzeczy stały się bardzo popularne jakiś czas temu. Można zamiast tego użyć jakąś nakrętkę lub kieliszek. Wystarczy zwilżyć usta i krawędzie tego przyrządu, a następnie zasysać powietrze przez 30 sekund. To faktycznie działa, sama próbowałam. Problem jest jednak tylko jeden, nie działa to na zbyt długo. Niby ma działać do kilu godzin, ale mi się wydaje, że godzina, dwie to maks. Usta jednak robią się pełniejsze i metoda działa. Robią się też bardziej fioletowe przez krew.

Przyprawa chilli

Sposób jest bardzo prosty, zwilżamy usta i nakładamy na nią ostrą przyprawę chilli, która ma wywołać coś na efekt obrzmienia skóry, co sprawi, że nasze ustaną się pełniejsze. Nie możemy jednak czekać zbyt długo (2-3 min) bo może pojawić się podrażnienia skóry. Jednak widać, że usta są powiększone i to faktycznie działa.

Makijaż

Najlepiej jest chyba powiększać usta odpowiednio je malując i konturując. Jest to najbezpieczniejsza metoda i efekt utrzyma się najdłużej. Zobaczcie krótką instrukcję wideo poniżej.

Podobne artykuły