20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu

DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu

Ostatnio mocno wzięłam się za zmiany w swoim ogrodzie. Przekopałam mnóstwo pomysłów do inspiracji i postanowiłam podzielić się z Wami, tymi które najbardziej mnie zainteresowały.

1. Pufa ogrodowa z opony

Wykorzystaj starą oponę aby zrobić takie siedzisko do ogrodu. W środku znajdzie się nawet miejsce na schowek :) Tutorial znajdziecie tutaj.

2. Zwykła ściana z pustaków pomalowana kredą

Fajny pomysł bo gdy się nam znudzi wystarczy ją po prostu zmyć :)

3. Drewniana poręcz

Niektórych rzeczy nie warto wyrzucać. Oto przykład jak pozornie coś niepotrzebnego można zamienić na dekorację w ogrodzie :)

4. Awaryjny grill w doniczce

Jeśli masz brykiet o folię aluminiową to możesz zrobić grilla w glinianej doniczce. Fajny pomysł na awaryjnego grilla :)

5. Wodne lasery – gra dla dzieci

Świetny pomysł na zabawę dla dzieci w ogrodzie w gorące dni. Konstrukcja z rur PVC z nawierconymi dziurkami to sposób na wodny tor przeszkód. Kto przejdzie i najmniej się zmoczy? Na pewno zabawa będzie świetna :)

6. Zamień puste butelki w świece naftowe

Pomysł na stylowe oświetlenie do ogrodu :) Wieczorna posiadówka będzie na pewno przyjemniejsza :)

7. Minigolf

To super pomysł na rozrywkę w ogrodzie :) Nie trzeba na to wcale więcej miejsca, wystarczy parę dołków. Naprawdę mi się podoba ten pomysł :) Znajomi będą zaskoczeni!

8. Rabatki z palet

9. Mini patio

10. Ławka z pustaków

11. Zielnik z palety

Trochę farby tablicowej, paleta i ziemia do kwiatów. Zielnik gotowy :)

12. Zakątek grillowy

Naprawdę świetny pomysł na miejsce w ogrodzie, w którym można odpocząć, ale też większą grupą osób zrobić sobie ognisko :)

13. Oświetlenie solarne ze zwykłego żyrandola

14. Marzenie

Ten pomysł jest już z cyklu moich marzeń pewnie nie do zrealizowania :) Ale może kogoś z Was zainspiruje i będziecie mieć możliwości. Ten ogród jest po prostu piękny.

15. Patio z recyklingu

Wszystko tutaj praktycznie jest z recyklingu, ale efekt jest niesamowity :) To pokazuje, że nie trzeba wydać wiele aby osiągnąć fajny efekt.

16. Tablica do rysowania kredą

17. Lampy ze słoików

18. Donica w kształcie taczki DIY

19. Szklany taras

20. Pomysłowa fontanna

DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu DomPelenPomyslow.pl 20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu

fot. etsy.com 

Zobacz również
Skomentuj

20 świetnych pomysłów do Twojego ogrodu