10 pomysłów na paznokcie na Boże Narodzenie

Uroda Data publikacji: 14 grudnia 2020

Szukasz inspiracji na świąteczny manicure? Zebraliśmy dla Was dziesięć inspiracji jak pomalować paznokcie na Boże Narodzenie. Znajdziecie wśród nich zarówno tradycyjne wzory jak i fajne zdobienia z elementami charakterystycznymi dla tych świąt. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. To wyjątkowy czas, który warto podkreślić na wiele sposobów, a jednym z nich jest manicure. Bardzo lubię gdy w jakiś sposób nawiązuje on od wydarzeń czy pory roku i za każdym razem gdy robię paznokcie wyglądają one inaczej. Też tak macie?

1. Tradycyjna czerwień z brokatową choinką

Tradycyjna czerwień kojarząca nam się od zawsze z Bożym Narodzeniem z subtelnym brokatowym zdobieniem. To propozycja dla tych z nas, które stawiają na elegancję.

Tutaj mamy podobną stylizację paznokci, ale dzięki temu, że jeden paznokieć jest biały, a choinka czerwona, bardziej podkreśla to ten element.

2. Zimowy blask

Te paznokcie wyglądają świetnie i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że kojarzą się z Anną z Krainy Śniegu. Jeśli Wasze córeczki uwielbiają tę bajkę to i Wasze paznokcie im się bardzo spodobają.

3. Zabawne

Lubicie trochę więcej nietuzinkowości? Takie rysowane postaci na paznokciach świetnie pasują do świątecznej atmosfery. Twoje paznokcie będą też hitem wśród dzieci.

4. Subtelne dekoracje

Bardzo podoba mi się to zestawienie kolorów oraz subtelne dekoracje, które są bardzo wyważone. Sprawdzą się zarówno do eleganckich kreacji, jak i mniej formalnego stylu.

5. Lampki choinkowe

Tutaj mamy pomysł na bardziej wesołe zdobienie paznokci ze wzorkiem lampek choinkowych :)

6. Bombki na czarnych paznokciach

Bardzo dostojnie wygląda ta stylizacja paznokci. Osobiście bardzo mi się podoba.

7. Ciemna zieleń

Nie było w tej komplikacji jeszcze tego koloru. Głęboka zieleń połączona ze złotem świetnie pasuje do świątecznego klimatu.

8. Świąteczna elegancja

Pomysł na bardzo stylowe paznokcie, które można wykonać w wielu różnych wersjach.

9. Kraina Lodu

Jeśli macie dzieci to z pewnością nie pozbędziecie się pokusy by zrobić sobie paznokcie z elementami Krainy Lodu :)

10. Mikołaj i renifer

Oczywiście tych dwóch postaci zabraknąć nie mogło :)

Podobne artykuły