Zawinęła stopy folią aluminiową. Zobacz jakich dolegliwości się pozbyła!

Zdrowie Data publikacji: 16 marca 2018

fot. shared.com

Folię aluminiową głównie używamy w kuchni do przechowywania i przygotowywania żywności. Ma jednak więcej ciekawych właściwości, o których już pisaliśmy. Jest jeszcze jeden sposób, który jest ciekawy i godny uwagi. Zobacz dlaczego warto owinąć stopy folią aluminiową i jak Ci to pomoże.

Owijanie stóp folią aluminiową

Jest to czynność, o której pewnie nigdy nie pomyślałaś, po co miałabyś to robić. Okazuje się jednak, że warto to zrobić na godzinę i zyskać dzięki ciekawym właściwościom folii aluminiowej.

1. Na zimo

Gdy czujesz, że masz chłodne stopy możesz założyć ciepłe skarpetki lub położyć przy stopach gorący termofor. Możesz jednak zrobić coś jeszcze innego. Owinąć stopy folią aluminiową i pozostawić na godzinę. Jednak to nie najciekawszy ze sposobów wykorzystania folii aluminiowej.

2. Bóle stawów

Bóle stawów to przykra dolegliwość. Jeśli chcesz się ich szybko pozbyć owiń wokół obolałego miejsca folię aluminiową. Trzymaj ją przez jakiś czas, tyle na ile ci pozwala tryb życia. Rób tak przez 10 dni, a ból minie.

3. Oparzenia

Jeśli oparzysz się wykonaj prostą czynność. Połóż na nią maść na oparzenia i zawiń folią aluminiową. Dzięki temu szybciej zadziała, ból bardzo szybko zniknie.

Źródło artykułu: https://www.shared.com/i/betterme/deal-with-4-problems-by-wrapping-feet-in-aluminum-foil-and-with-the-help-of-other-tricks/?utm_source=sharedofficial1&utm_campaign=official&utm_medium=facebook

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły