O nas

DomPelenPomyslow.pl to portal dla kobiet, w którym znajdziesz wiele ciekawych inspiracji, pomysłów na urządzenie domu, porad domowych, przepisów kulinarnych oraz sposobów na zadbanie o urodę. To nie wszystkie tematy, które podejmujemy na łamach nasze portalu.

Piszemy o tym, co interesujące, przydatne i ważne. Poruszamy szereg tematów związanych z życiem, które dotyczą po prostu nas wszystkich. Staramy się, aby nasze artykuły były dla CIebie pomocne i dostarczały informacji, które mogą ułatwić Twoje życie.

Dlatego znajdziesz tutaj również wiele treści na temat urody, zdrowia, wychowywania dzieci, kuchni, motoryzacji, finansów domowych czy technologii. Dokładamy wszelkich starań, aby były one podejmowane w sposób praktyczny, czyli taki, z którym stykamy się każdego dnia. Mogą one przysparzać nam codziennie różnych problemów. Dlatego chcemy za pomocą publikowanych przez nas artykułów, pomóc Wam w ich rozwiązaniu.

Co miesiąc czytają nas setki tysięcy kobiet. Jesteśmy również otwarci na Wasze sugestie oraz pytania. Można skontaktować się z nami przez Social Media lub mailowo. Możecie opisać nam swoje problemy, a postaramy się pomóc je Wam rozwiązać. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu, bo jesteśmy tutaj dla Was. Dla naszych czytelników. Dlatego chcemy tworzyć portal, który odpowiada Waszym potrzebom i odpowiada na Wasze pytania.