Skuteczne pozycje jogi, które poprawią kształt obwisłego biustu

Uroda Data publikacji: 11 marca 2017

Jeśli chcesz popracować nad kształtem swojego biustu to możesz wykorzystać jogę. Jest ona bardzo efektywna, a przy tym dużo łatwiejsza do zniesienia niż obciążające ćwiczenia fizyczne.

Oto kilka pozycji, które pomogą Ci zadbać o kształt biustu podnosząc go i ujędrniając. Wykonując je również poprawisz swoje ogólne zdrowie oraz kondycję.

Trójkąt

Pierwszą pozycją jest trójkąt, który wzmacnia klatkę piersiową i poprawia krążenie. Aby wykonać to ćwiczenie stać w rozkroku, a następnie przyjmij pozycję jak na zdjęciu. Staraj się zachować prostą linię pleców oraz kolan. Wytrzymaj chwilę i powróć do wcześniejszej pozycji. Wykonuj ćwiczenie raz w jedną, a raz w drugą stronę.

Wojowniczka

Kolejna pozycja, którą wykonujemy najpierw stając prosto, a potem robiąc długi wykrok do przodu i unosząc ręce do góry. Również staramy się chwilę wytrzymać, wracamy do poprzedniej pozycji i powtarzamy ją na drugą nogę. To ćwiczenie skutecznie wzmacnia mięśnie klatki piersiowej i poprawia wygląd naszego biustu. Wzmacnia również wiele innych mięśni w tym ud i pośladków.

Wielbłąd

Bardzo prosta pozycja, która polega na uklęknięciu na kolanach, a następnie odgięciu swojego ciała możliwie mocno w tył. Opieramy jego ciężar na rękach, ale te muszą być oparte blisko stóp, a nie gdzieś daleko za głową. Wtedy byłoby za łatwo :) Wytrzymaj tak kilka sekund i wróć do poprzedniej pozycji.

Źródło artykułu: http://shareably.net/effective-yoga-poses-for-beautiful-breasts/

Podobne artykuły